Резюме від 5 червня 2023Файл

Вадим

Адвокат, юрист, керівник, помічник керівника

Вік:
35 років
Місто проживання:
Житомир
Готовий працювати:
Дистанційно, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Харків

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та Facebook.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Завантажений файл

Версія для швидкого перегляду

Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.

Р Е З Ю М Е
кандидата на посади: адвоката, юриста,
керівника (помічника керівника)
Ковальчук Вадим Анатолійович
Мобільний телефон: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Електронна пошта:
[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Месенджери: WhatsApp, Telegram, Viber, Signal.
Профіль в Facebook - [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Вік: 35 років, (28.07.1987 р.н.)
Проживання: м. Житомир.
Громадянство: Україна.
Мови: Українська – вільно;
Російська – вільно;
Англійська – середній.
Вид зайнятості: віддалена та проектна роботаТрудова діяльність:
З 2019 року по теперішній час - адвокат, керуючий АБ «Ковальчук та Партнери», голова ГО «Патріотичне об’єднання «Наше майбутнє», помічник-консультант депутата обласної ради на громадських засадах.
В адвокатській практиці наявний досвід юридичного супроводу господарської діяльності юридичних осіб та ФОП, здійснення економічної безпеки суб’єктів господарювання, представлення інтересів в контролюючих органах, судах та державних установах. Складання та ведення бухгалтерської та податкової звітності. Практика у галузі господарського, податкового адміністративного, валютного та митного законодавства, практика у сфері ЗЕД. Також наявний досвід юридичного супроводження виборчих процесів політичних партій та окремих кандидатів. Консультування з питань діяльності органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій, та здійснення публічних закупівель.
2018 рік – фізична особа – підприємець, видавництво ДЗМІ – «Соборна площа» (м. Малин, Житомирської області). Директор та засновник ТОВ «Партнер Солюшн» (Основний вид діяльності - Надання в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна).
2017-2018 роки – державний реєстратор Березівської сільської ради Житомирського району (Здійснення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб підприємців, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Консультування з питань складання проектів документів та формування відповідних пакетів).
2016-2017 роки помічник-консультант депутата Житомирської обласної ради VII скликання (Консультування з Бюджетного законодавства та діяльності органів місцевого самоврядування, організація перших місцевих виборів у новостворених ОТГ)
2016-2017 роки - директор ТОВ «Ю.К.Перфект» (юридичне та бухгалтерське супроводження господарської діяльності юридичних осіб та ФОП), директор та співзасновник ТОВ «УкрАгроленд» (формування земельного банку, повне супроводження виготовлення документів на земельні ділянки орендодавців, реєстрація права власності на нерухоме майно та ін.).
2016 – регіональний юрист ТОВ «Delta M» (супроводження кредитних пакетів банківських та фінансових установ, представництво в судах, органах державної виконавчої служби, та інших державних установах та організаціях, моніторинг заставного та іпотечного майна, ведення переговорів з клієнтами та ін.).
2015 рік – юрисконсульт ПБНВП «Промсвіт» (Супроводження господарської діяльності підприємства з питань будівництва, участі в тендерних закупівлях та ін.)
2014-2015 роки - заступник начальника відділу державної виконавчої служби Житомирського районного управління юстиції. Виконував обов’язки начальника відділу. (Організація та контроль діяльності держаних виконавців, канцелярії, провідного спеціаліста – бухгалтера. Складання аналітичної та статистичної звітності, планів роботи, виконання взаємозвірок, проведення навчань та семінарів. Представлення інтересів відділу в судах).
2014 рік – заступник начальника Корольовського відділу державної виконавчої служби Житомирського міського управління юстиції. (Організація та контроль діяльності держаних виконавців, складання аналітичної та статистичної звітності, планів роботи, виконання взаємозвірок).
2012-2014 року – заступник начальника відділу державної виконавчої служби Житомирського районного управління юстиції. Виконував обов’язки начальника відділу. (Організація та контроль діяльності держаних виконавців, канцелярії, провідного спеціаліста – бухгалтера. Складання аналітичної та статистичної звітності, планів роботи, виконання взаємозвірок, проведення навчань та семінарів. Представлення інтересів відділу в судах).
2007-2012 роки – державний (старший, головний) виконавець Богунського відділу державної виконавчої служби Житомирського міського управління юстиції. (Виконання судових рішень та рішень інших органів).

Освіта:
2019-2021 рік Державний Університет «Житомирська політехніка», за спеціальністю «Державне управління та адміністрування».
2012-2013 рік Класичний приватний Університет, спеціальність – «Правознавство», отримав диплом магістра.
2007-2011 рік – Національна юридична академія ім. Я. Мудрого, спеціальність – «Правознавство», отримав диплом спеціаліста.
2004-2007 рік - Житомирський агроекологічний Університет, спеціальність - «Правознавство», отримав диплом молодшого спеціаліста.

Професійні та інші навички:
Свідоцтво про право зайнята адвокатською діяльністю № 001026 видане 20.02.2019 року Радою адвокатів Житомирської області. Постійне проходження курсів підвищення кваліфікації.
Впевнений користувач ПК та прикладними програмами MS Office, 1С:Бухгалтерія, M.E.Doc, державними реєстрами, електронною системамою закупівель та інтернет-ресурсами. Наявні навички пошуку аналізу та систематизації інформації, в тому числі на зарубіжних ресурсах. Незначний досвід контактів з нерезидентами та супроводження ЗЕД. Навчання на курсах англійської мови для подальшого отримання Кембриджського сертифіката (IELTS) не нижче рівня Intermediate.
Наявність досвіду та практичних навиків організації роботи колективу, організація та реалізація певних проектів.

Додаткова інформація:
Наявне водійське посвідчення категорії «В» (легкові автомобілі) та власне авто.
Професійність, порядність, комунікабельність, психологічно і моральна стресостійкість. Всебічно розвинений, вмію швидко приймати рішення та нести повну відповідальність. Ініціативний, швидко вчуся новому. Абсолютне нерозголошення «комерційної та адвокатської таємниці» чітке розуміння настання негативних наслідків.

Інші резюме цього кандидата

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: