Юрій

Графічний дизайнер

Вид зайнятості:
повна, неповна
Вік:
46 років
Місто проживання:
Київ
Готовий працювати:
Дистанційно, Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон , ел. пошту, Facebook та LinkedIn.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Графічний дизайнер

з 04.2022 по нині (4 роки 4 місяці)
Artkai, Київ (Дизайн)

Створення маркетингових матеріалів для digital та друкованих носіїв. Обов'язки: банери для соціальних мереж, рекламні креативи, презентації, інфографіка, дизайн лендінгів, айдентика, бренд-концепти, дизайн матеріалів для внутрішніх комунікацій, AI-генерація та доопрацювання графіки.
Інструменти: MidJourney, ChatGPT, Figma, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, PowerPoint.

Графічний дизайнер

з 09.2020 по 05.2023 (2 роки 9 місяців)
SKELAR, Київ (IT)

Розробка маркетингових матеріалів для великої IT-компанії. Основні задачі: банери, e-mail маркетинг, презентації, корпоративні дайджести, POS-матеріали, інфографіка, буклети, сертифікати, брендинг, матеріали для заходів, дизайн лендінгів

Арт-директор

з 01.2009 по 08.2015 (6 років 8 місяців)
Havas Ukraine, Київ (Маркетинг, реклама, PR)

Розробка комплексних рекламних кампаній для українських та міжнародних брендів: зовнішня реклама (OOH), поліграфія, digital, соціальні мережі, паковання, брендинг, логотипи, брендбуки, POS-матеріали, нестандартні рекламні носії.

Керівник відділу дизайну, арт-директор, дизайнер

з 04.2008 по 12.2008 (9 місяців)
J. Walter Thompson, Київ (Маркетинг, реклама, PR)

Організація роботи дизайн-відділу. Побудова внутрішніх процесів. Підбір та навчання дизайнерів. Контроль якості дизайну.

Арт-директор, дизайнер

з 11.2005 по 11.2008 (3 роки)
EURO RSCG Worldwide Europe, Київ (Маркетинг, реклама, PR)

Розробка рекламних кампаній. Брендинг. Поліграфія. Digital. Соціальні мережі. Паковання. POSM.

Дизайнер

з 09.2004 по 10.2005 (1 рік 2 місяці)
D`ARCY UKRAINE, Київ (Маркетинг, реклама, PR)

Створення рекламних матеріалів. Поліграфія. Підготовка макетів до друку. Брендинг.

Освіта

Kiev Polytechnic Institute.

Chemical Engineering Department, Київ
Вища, з 1985 по 1989 (4 роки)

Знання і навички

  • Адаптивність
  • Графічний дизайн
  • Поліграфічний дизайн
  • 2D-графіка
  • Adobe Photoshop
  • Створення презентацій
  • PowerPoint
  • Figma
  • Інфографіка
  • Створення логотипів
  • Створення логобуків
  • Створення брендбуків
  • Гарні навички верстки
  • Midjourney
  • Adobe firefly
  • Runway ML
  • Firefly Illustrator
  • User ChatGPT
  • Adobe Illustrator
  • Розробка дизайну банерів
  • Дизайн пакування
  • Adobe InDesign
  • AI-інструменти
  • POSM
  • Digital Design
  • Візуальна айдентика
  • Ведення соціальних мереж
  • Лендінг
  • Банери
  • Лендінги

Знання мов

  • Англійська — середній
  • Українська — вільно

Додаткова інформація

Графічний дизайнер з багаторічним досвідом створення маркетингових матеріалів для digital та офлайн-каналів. Працюю з брендингом, поліграфією, пакованням, соціальними мережами, POS-матеріалами, презентаціями та AI-інструментами. Швидко адаптую дизайн під різні носії, легко працюю в умовах великої кількості паралельних задач та дедлайнів. Поєдную класичний графічний дизайн із сучасними AI-рішеннями, що дозволяє значно пришвидшувати розробку креативів без втрати якості.

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: