Резюме від 8 вересня 2023

Дарина

SMM-менеджер

Зайнятість:
Неповна зайнятість.
Вік:
26 років
Місто проживання:
Житомир
Готовий працювати:
Дистанційно

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та Instagram.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Освіта

Середня


Додаткова освіта та сертифікати

Курс "Smm-спеціаліст"

2023 р.


Знання і навички

Продуктивність Розробка контент-плану Налаштування таргетованої реклами InShot Уміння аналізувати

Знання мов

Українська — вільно


Додаткова інформація

Привіт! Мене звати Дарина, і я тут, щоб поділитися своїм досвідом у сфері SMM . 🌟
Я є випередженим і творчим SMM спеціалістом, спрямованим на побудову успішних стратегій в Instagram. Мої знання та вміння дозволяють мені створювати зміст, який захоплює увагу та збільшує залученість аудиторії.

У своїй роботі я поєдную аналітику з креативністю, щоб зрозуміти, як залучити цільову аудиторію та впливати на їхні погляди. Я завжди прагну підтримувати актуальні тренди та інновації у світі соціальних медіа, а також досліджувати нові можливості для розвитку брендів.

Я відчуваю справжнє задоволення, коли бачу, як результати моєї роботи допомагають підвищити свідомість брендів, покращують їхній імідж та збільшують конверсію. Вірю, що успіх в соціальних медіа полягає у побудові змістовних та взаємодіючих спільнот, тому завжди працюю над створенням змісту, який стимулює дискусію та залучає аудиторію.

Я відкрита до спілкування та нових ідей. Якщо ви шукаєте спеціаліста, який може допомогти вашому бренду вирости в Instagram, я з нетерпінням чекаю можливості співпрацювати з вами. Разом ми зможемо створити яскраві та ефективні стратегії, які допоможуть досягти ваших метою у соціальних медіа.


Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Кандидати у категорії

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: