Резюме від 28 червня 2023

Назар

Media buyer, 10 000 грн

Зайнятість:
Повна зайнятість.
Вік:
31 рік
Місто проживання:
Борислав
Готовий працювати:
Дистанційно, Інші країни, Київ, Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та Instagram.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Приватний Підприємець

з 05.2017 по нині (6 років 4 місяці)
Fixit Service (IT)


Освіта

ІППТ при НУ Львівська Політехніка

Фінанси та кредит, Львів
Вища, з 2017 по 2022 (5 років)


Знання і навички

Зосередженість Користувач ПК Чесність Дисциплінованість Висока працездатність Уміння швидко засвоювати нову інформацію Наполегливість Саморозвиток Неконфліктність Адаптивність Уміння розставляти пріоритети Професіоналізм Уміння слухати Доброзичливість MS Excel MS Office Сумлінність

Знання мов

  • Українська — вільно
  • Російська — просунутий
  • Англійська — середній

Додаткова інформація

Впевнений користувач ПК з 2001 року, На даний момент я є ФОП, займаюсь ремонтом смартфонів та ноутбуків, маю найманих працівників.
Оскільки бізнес функціонує без мене хочу знати роботу медіа баєром, Розумію що топова команда не хоче займатись вивченням новачків, але мені не потрібно пояснювати що таке антидетект browser, та proxy, оскільки я ФОП я розумію що на компанію потрібно сумлінно працювати, і в мене буде доступ до бюджету і потрібно старатись щоб не злити гроші в унітаз, від себе гарантую максимальну мотивованість, цілеспрямованість, та приділення максимально можливого часу для роботи, якщо пропозиція буде реально хороша готовий переїхати куди потрібно, ні до чого не прив'язаний.


Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: