Тепер увійти в особистий розділ Work.ua можна через Google або Facebook.

Впевнені, це додасть зручності у користуванні Work.ua з будь-яких пристроїв та допоможе вам замість підбору пароля зосередитися на пошуку роботи.



38 комментариев

Виктория Кравцова, АгроМаш 10.04.2019, 11:44
Я не зарегистрирована в соц сетях и не планирую. Буду заходить как раньше.
Олійник Дмитро, SaintScript Software 10.04.2019, 13:12
Держите в курсе
Вячеслав, IOIX Ukraine 11.04.2019, 14:54
lol
Руслан Некрутенко 10.04.2019, 12:23
Когда уже будет приложение для смартфонов? Это было бы удобнее.
Юрий Погорелов 10.04.2019, 12:26
Не нашел где можно подключить учетную запись google|facebook к имеющейся учетке. Как я понимаю - зарегистрируюсь к примеру через google - и будет у меня 2 учетки, обычная и гугл.
Станіслав Демяник (менеджер проектів Wоrk.uа) 10.04.2019, 12:44
Юрий, когда вы будете входить в учетную запись, на странице входа будет возможность войти через Google/Facebook. Если вы войдете через Google/Facebook, вы привяжете учетную запись на Work.ua к аккаунту в этих соцсетях. Это легко сделать, если вы выйдете из учетной записи (https://www.work.ua/ru/jobseeker/my/), а затем перейдете на страницу входа (https://www.work.ua/ru/jobseeker/login/).

А если вы будете регистрироваться через аккаунт Google, на который вы уже зарегистрированы на Work.ua, то вы не создадите новую учетную запись, а войдете в старую.
Ирина Москалец 10.04.2019, 12:43
Дякую і це буде чудово
Андрей Даниличев 10.04.2019, 13:06
Да, действительно гораздо удобнее.
Сергей Ванда 10.04.2019, 14:34
Я на пенсии!!! Увольте меня!!! Уже 8 лет!!!
Володимир Купець 10.04.2019, 15:15
Велике прохання не надсилайте мені ні якої інформаціїї Ваші послуги мене не цікавлять, виключіть мою адресу з Ваших адресатів. Дякую
Дмитро (модератор Work.ua) 10.04.2019, 15:34
Володимире, на ваше прохання ми відписали вас від усіх розсилок Work.ua.
Микола Юнко 10.04.2019, 16:43
Дуже чудово. Дякую.
Рахман Демчук 10.04.2019, 17:08
не хочу и не ишу больше работу
Сергей Калугер 10.04.2019, 17:45
Не могу войти через ФБ
Дмитро (модератор Work.ua) 10.04.2019, 18:04
Сергей, в ближайшее время с вами свяжется наш сотрудник.
Игорь Мельниченко 10.04.2019, 18:20
Молодцы. Это действительно удобно будет.
Александр Дудник 10.04.2019, 18:37
О проснулись через столько лет
Дмитро Романюк 10.04.2019, 19:21
Сподобалось, зоучно.
Олексій Климчук 10.04.2019, 20:27
1) В будь-якому випадку залиште можливість входу та _реєстрації_ через пошту.

2) Коли нарешті буде застосунок для Андроїд?
Станіслав Демяник (менеджер проектів Wоrk.uа) 11.04.2019, 11:13
Олексію, звичайно, можливість входу та реєстрації через пошту ми залишаємо. А про застосунок для Андроїд повідомимо трохи пізніше.
Ирина Ганкевич 10.04.2019, 21:03
Оставьте свой Адрес. Киев.
Виктория Виштак 10.04.2019, 21:39
Ищу работу, а мне выбивает одно объявление, много раз....
Дмитро (модератор Work.ua) 11.04.2019, 09:09
Виктория, в ближайшее время с вами свяжется наш сотрудник.
Ольга Вовк 11.04.2019, 07:20
Это очень удобно.
Давид Елесбаев 11.04.2019, 07:50
Очень даже удобно-спасибо!!!
Андрій Погорєлов 11.04.2019, 07:53
Мне подходит
Маргарита Суслова 11.04.2019, 08:21
Дякую. Ви чудові.
Віталік Гнатюк 11.04.2019, 10:55
Круто давно вже це треба було зробити
Oleksandr Tkachenko 11.04.2019, 11:21
Це все добре і зручно. Проте у вас досі не реалізована проста і важлива річ - зворотній зв'язок після відправки резюме. Мало відправити, ейчар ще має його відкрити і побачити. Неодноразово стикався з ситуацією, коли відгуків багато і ейчар просто дивиться не всі резюме. Якщо є така зворотна інформація, ви принаймні можете якось реагувати (якщо резюме не переглянули): дзвонити, відправити повторно, або відмовитись і шукати щось інше. Або взнаєте, що резюме не зацікавило, і тоді теж варто робити аналіз і з'ясовувати для себе причину. А поки я буду намагатись відправляти резюме через інші сайти, де така система є.
Дмитро (модератор Work.ua) 11.04.2019, 12:33
Олександре, ми не додаємо сервіс повідомлення про прочитане резюме з кількох причин:
1. Якщо роботодавець працює з резюме на ел. пошті, ми не зможемо дізнатись, чи переглянув він резюме. Ми можемо відстежити дії з резюме лише в обліковому записі на Work.ua.
2. Ми не можемо дізнатися, уважно переглянув роботодавець ваше резюме чи просто відкрив його, але не прочитав.
Ми не хочемо вводити користувачів в оману, тому не додаємо сервіси, які працюють недостатньо добре.
Ілля Карплевський 11.04.2019, 21:27
Давно вже це треба було зробити