Що таке «Вступ 2023» і що в ньому є

Це розділ для випускників, які збираються вступати до закладів передвищої чи вищої освіти, їхніх батьків та родичів. Він знаходиться на спеціалізованому порталі про освіту Education.ua.

У «Вступі» є рейтинг університетів, добірка ресурсів для підготовки, календар вступної кампанії, актуальна інформація та відповіді на найчастіші запитання.

За допомогою цього розділу можна:

  • Підготуватися до НМТ (національного мультипредметного тесту).
  • Вибрати найкращий університет та вчасно подати документи.
  • Знайти відповіді на (ну майже) всі запитання про вступ.
  • Пройти всі етапи вступної кампанії впевнено, крок за кроком.

А ще автори «Вступу 2023» на Education.ua створили та ведуть телеграм-канал для абітурієнтів, де публікують найважливіші новини та доцільні поради щодо вступу.

Чому Work.ua раптом рекомендує інструкцію для абітурієнтів ще й на іншому сайті

По-перше, Education.ua — це ще один проєкт компанії, що створила та розвиває Work.ua. Його команда розділяє з Work.ua прагнення допомагати людям 🙂

По-друге, ми впевнені, що коли випускники вступатимуть до навчального закладу без зайвого стресу, це допоможе їм обдумано вибрати професію, навчатися старанно, з наснагою.

І в майбутньому в нас буде більше фахівців, які горять своєю справою, швидше знаходять роботу мрії та ефективніше розвивають економіку — розвивають Україну. А це ж мрія та місія Work.ua!

Тож чом би й ні? І рекомендуємо, і вас просимо — користуватися та ділитися посиланням на розділ «Вступ-2023» із родичами, друзями та знайомими, яким це актуально. Запросити їх підписатися на телеграм-канал з корисною інформацією.

І нехай вступ буде легким, навчання цікавим, а майбутня робота — улюбленою! 🤩



32 комментария

Катерина Бондаренко 03.04.2023, 09:34
Я хочу побажати майбутнім студентам вступати до тих вишів, в які вони хочуть, і опановувати ті професії, які принесуть не лише диплом, а й фінансове забезпечення. На жаль у мене лише диплом.
Якщо не вийшло вступити одразу, на той факультет, який хотіли, не треба вступати туди, де беруть з руками і ногами - в майбутньому у вас може бути професія, яка не принесе нічого, окрім розчарування. Краще піти попрацювати, щоб пробувати на слідуюий рік. Заочної форми навчання також ніхто не відміняв;) І хай прибуде з вами сила!
Євгеній Мендель 03.04.2023, 10:17
Я хочу побажати всім знайти свою найкращу роботу у світі ,щоб вона приносила не лише достаток,а й самі найдивовижніші враження ,щоб радувала вас і тих хто вас оточує і всім чистого й мирного неба над головою Слава Україні...🤗
Сергій Чорний 03.04.2023, 10:27
Долучаюся до побажань К. Бондаренко. А від себе бажаю вдачі майбутнім абітурієнтам і сумлінного навчання!
Олександр Шалик 03.04.2023, 10:33
Бажаю успіх в навчанні! Нехай ваш вибір надасть розвитку і реалізації ваших мрій і досягнення цілей у житті!
Успіхів і всіх благ
Валерий Гузь 03.04.2023, 10:37
Душевного Равновесия и Внутреннего Благополучия!!!!
Любовь Цыбульник 03.04.2023, 10:54
Пречудово! Так тримати!
Олександр Устінов 03.04.2023, 11:02
В мене нема знайомих випускників
Іван Ковач 03.04.2023, 11:10
Бажаю всім успіху у навчанні і вступі і Вуз. І всім опанувати професію своєї мрії.
Сергій Леле 03.04.2023, 11:15
Бажаю успіху.
Вчіть іноземні мови, продажі, і софт-скіли.
Все інше не актуальне або дуже рідкісне на ринку праці.
Kostya Grinenko 03.04.2023, 11:40
Я думаю если у человека голова работает он всегда найдет решение своей проблемы и да скажу тот кто хорошо думает и ищет всегда найдет решение своих проблем
Валерія Соколова 03.04.2023, 11:52
Дякую, якi ви Умнiчки
Сергей Савченко 03.04.2023, 12:04
Уезжайте с Украины вот совет 🤪
Дмитро Шаруда 03.04.2023, 13:00
У мене також побажання всім випускникам вступити на ту спеціальність, яка їм в майбутньому принесе задоволення, кар'єрний зріст, фінансове благополуччя незважаючи на те в, якій країні ви б не працювали, а також саме головне побажання - це стати кожному з вас нормальними та порядними людьми і мати міцні та дружні сім'ї!!! Отримана професія, яка в майбутньому принесе роботу в задоволення, а не просто диплом про освіту то і є поштовх до міцної та дружньої сім'ї, а також до фінансового благополуччя...
Володимир Криворучко 03.04.2023, 13:10
Креативно! Классссс!!! Бажано тільки... щоб усі росіяни виїхали у свою рідну московію! Як би це відобразити?
Дмитро Шаруда 03.04.2023, 13:19
Це точно і пошвидше та з ними ті, хто їх підтримує!!!
Іван Архсперемога 03.04.2023, 13:21
Гаразд Хай
Анна Кривець 03.04.2023, 13:22
Бажаю успіхів та здійснення мрій !!!
Андрій Стецько 03.04.2023, 13:29
Дякуємо Вам , за Вашу працю.
Завдяки Вам у сучасному світі жити легше,цікавіше,зручніше, комфортніше...
Александр Колосовский 03.04.2023, 13:42
Бажаю молодим людям не займатися дурнею. Не йти у ВУЗи. Не витрачати час на нікому непотрібне навчання. Бо все одно будете працювати не по спеціальності.
Владислав Самойленко 03.04.2023, 19:13
Факт 👍
Римма Дідковська 03.04.2023, 13:54
Разумные советы
Богдан Михайлов 03.04.2023, 13:55
work.ua найкращі, як завжди ;-)

але вибір до навчання .... вибачте - вториний.
нажаль дуже багато в країні залежить від посадовців ;
вчитись 5 років та гибіти на 100 $ здається нерозважливим.
Дмитро Шаруда 03.04.2023, 14:47
Це точно!!!
Дмитро Галицький 03.04.2023, 16:41
Вибір майбутньої професії для вступника - найскладніша задача, складання такого іспита значно спрощує процедуру вступу за профілем!!!
Тетяна Красавцева 03.04.2023, 21:12
Диплом ничего не меняет. Меняет вера в себя.
Любов Нарожня-Кучерук 04.04.2023, 01:28
А для чого потрібні ці центри зайнятості?....вони нікому работу не знайшли, тільки посилають по конторах , щоб їм підписи ставили для звіту, що не потрібні люди! Сидять баби і нічого не роблять, у 4 дня додому уходять, чи взагалі дист по смс записують на "прийом", тільки зарплатню їм платять, люди самі роботу знаходять, центри зайнятості потрібно закрити!
Оксана Василевська Марцинивна 04.04.2023, 16:23
сьогодні-шшшшшшшшшшшшшш
завтра-піст на здоровье
післязавтра-день. як ніколи і т.д.
так пусть же все буде так як повинно без особих капризів.
там і літечко прибуде. КОГДА не лень щось і виросте.
До гарних зустрічів.
Оксана Василевська Марцинивна 04.04.2023, 16:34
06.04.23.розповіли казку про це ...От тобі и все.
Мирослава Степанюк 05.04.2023, 06:57
Ідіть за покликом серця. Хай допоможе Вам Господь.
Мирослав Пуляк 06.04.2023, 11:31
ворк юа спохабились окончательно
Лідія Милевич 06.04.2023, 17:28
Збережіть нерви та кошти - вступайте в Могилянку)
Микола Шеремета 18.04.2023, 19:42
Хочу привітати абітурієнтів та випускників. Тепер ви зкуштуєте ла..на, величезною ложкою. Нікого не цікавить ваша освіта, ваші знання. Хто має блат той і буде на високих посадах.