Ми просто не могли не розповісти вам цю новину. На Work.ua більше немає жодного неадаптивного розділу, тобто тепер увесь сайт виглядає просто як нова копійка без жодних відбитків минулого. І ви можете користуватися ним на 100% однаково зручно як з комп’ютерів, так і з мобільних.

Цього разу ми дісталися до розділу «Статистика зарплат» і зробили його лаконічним, органічним, суперінформативним та нададаптивним. 

Як і раніше, ви можете дізнатися динаміку зарплат за 3 місяці, за рік та за три минулі роки. Побачити, скільки пропонують роботодавці та просять шукачі, залежно від міста та сфери діяльності, а також знайти дані про те, як змінюється кількість самих вакансій та резюме.

Словом, все, як і було, тільки зручніше та красивіше.

Скоріше завітайте до оновленого розділу «Статистика зарплат» та насолодіться простотою навігації.

І хоча нам більше вже не треба робити редизайн розділів сайту, в нас попереду ще багато великих цілей. Впевнені, що зможемо вас приємно здивувати!5 комментариев

Людмила, Алеанза 20.08.2018, 17:14
Почему соискателей не видно даты рождения? Раньше по дате рождения я определяла был ли соискатель у меня на собеседовании или нет, теперь этого сделать нельзя!
Станислав Демяник (руководитель проектов Wоrk.uа) 21.08.2018, 11:50
Людмила, мы показываем возраст, чтобы вы не считали, сколько лет прошло от даты рождения, а сразу получали готовый результат. А в Вашей ситуации можно определять по фамилии и возрасту?
Филипчак Андрей, Евромикс, УА ООО ИИ 24.08.2018, 12:58
Нам тоже интересно вернуть дату рождения, это возможно?
Людмила, Алеанза 21.08.2018, 16:31
Станислав, бывают популярные фамилии. Также человек мог проходить собеседование 2-3 года назад, возраст он же меняется, дата рождения нет.
Ольга Булда 13.09.2018, 10:45
И фамилии также меняются.

Чтобы оставить комментарий, нужно войти.