Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
Зареєструватися
  • Файл

Олена 

Рекрутер

Рассматривает должности:
Рекрутер, Молодший рекрутер, Помічник рекрутера, Фахівець з персоналу
Возраст:
49 лет
Город проживания:
Бровары
Готов работать:
Бровары, Киев, Удаленно

Контактная информация

Соискатель указал телефон и LinkedIn.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Загруженный файл

Версия для быстрого просмотра

Это резюме размещено в виде файла. Эта версия для быстрого просмотра может быть хуже, чем оригинал резюме.

ЗВАЖЕНКО ОЛЕНА
м. Бровари / Київ | [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») | [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») | [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
RECRUITER / РЕКРУТЕРКА
| Пошук кандидатів | Первинний скринінг | Комунікація | Робота з ветеранами

ПРОФЕСІЙНИЙ ПРОФІЛЬ
Кандидатка на роль рекрутерки з власним ветеранським досвідом, сильними комунікаційними навичками, досвідом роботи з людьми, клієнтськими запитами, документацією та проєктною координацією. Маю мотивацію розвиватися в HR/рекрутингу, особливо в MilTech та IT-напрямах, де пошук людей має прямий зв’язок із технологічним розвитком і обороноздатністю України.
Пройшла навчання з кар’єрного консультування ветеранів UNIT 6.0 і працювала з реальними кейсами професійного переосмислення після служби. Вмію ставити уточнювальні питання, слухати, швидко структурувати інформацію, бачити потенціал людини за межами формальної посади та презентувати можливості зрозумілою мовою.
Готова до інтенсивного навчання у рекрутингу, активних дзвінків, первинного скринінгу кандидатів, роботи з базами, фіксації результатів і щоденної комунікації з різними людьми.
КЛЮЧОВІ КОМПЕТЕНЦІЇ
– Комунікація з кандидатами: перший контакт, телефонні розмови, уточнення мотивації, презентація вакансії та компанії;
– Пошук кандидатів у відкритих джерелах: готовність працювати з LinkedIn, Telegram, Djinni, Work.ua, Happy Monday та іншими платформами;
– Первинний скринінг: вміння ставити правильні питання, слухати відповіді, фіксувати ключову інформацію та передавати кандидатів далі;
– Розуміння ветеранського досвіду та вміння будувати довірливу комунікацію з військовими й ветеранами;
– Структурування інформації, ведення списків, таблиць, баз, нотаток, звітів і результатів комунікацій;
– Робота з людьми різного досвіду, характерів і професійного бекграунду;
– Багатозадачність, відповідальність, дотримання домовленостей і дедлайнів;
– Використання AI-інструментів для аналізу інформації, підготовки текстів, структурування профілів та комунікацій.
ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД У КАР’ЄРНОМУ ТА ЛЮДСЬКОМУ НАПРЯМІ
Кар’єрне консультування ветеранів | 2026
– Працювала з реальними кейсами професійного переосмислення, переходу до цивільної зайнятості та пошуку нових напрямів реалізації;
– Допомагала структурувати досвід, визначати сильні сторони, професійні опори, мотивацію та можливі кар’єрні сценарії;
– Працювала з резюме, мотиваційними листами, підготовкою до самопрезентації та поясненням досвіду мовою ринку праці;
– Практикувала активне слухання, уточнювальні питання, уважність до контексту людини та етичну комунікацію;
– Маю особистий ветеранський досвід, що допомагає краще розуміти кандидатів із військовим бекграундом.
ВІЙСЬКОВИЙ ДОСВІД (24/02/22–25/06/24)
Військова служба / робота в умовах невизначеності / взаємодія з людьми різного досвіду
– Маю власний досвід служби та розуміння військового середовища, дисципліни, відповідальності й командної взаємодії;
– Приймала рішення в умовах невизначеності, обмежених ресурсів і підвищеної відповідальності;
– Ініціювала та розробляла рішення для підвищення безпеки підрозділу, аналізувала ресурси, ризики й можливості;
– Розвинула стійкість, швидку адаптацію, уважність до людей, здатність діяти спокійно в напружених ситуаціях.
ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД
Фріланс / власні проєкти / клієнтська та проєктна робота
– Вела повний цикл роботи з клієнтом: від первинного запиту до узгодженого рішення;
– Проводила первинну комунікацію, уточнювала потреби, очікування, обмеження та критерії рішення;
– Формувала комерційні пропозиції, технічні завдання, робочі матеріали й структуровані документи;
– Координувала взаємодію між клієнтом, виробництвом, монтажем та іншими учасниками процесу;
– Працювала зі складними, нечіткими або конфліктними запитами, переводячи їх у конкретний план дій.
HPL GROUP (2019–2022) — конструктор меблів / проєктна спеціалістка
– Систематизувала вимоги, обмеження, матеріали та технічні рішення в проєктах;
– Взаємодіяла з виробничими процесами, аналізувала ризики, уточнювала деталі та контролювала відповідність рішень запиту;
– Працювала з документацією, кресленнями, інформацією та комунікацією між кількома сторонами.
Власний бізнес (2016–2018) — меблеве виробництво
– Запуск і ведення процесів малого виробництва;
– Повний цикл: клієнт — проєкт — виробництво — монтаж;
– Контроль процесів, строків, якості виконання та комунікації з клієнтами.
ОСВІТА
– 2025 — КНУ імені Тараса Шевченка, психологія, магістратура (навчаюсь);
– 2023 — БНАУ, магістр, геодезія та землеустрій;
– 2009 — ВМУРоЛ “Україна”, бакалавр, дизайнер середовища.
ДОДАТКОВА ОСВІТА
Кар’єрне консультування ветеранів UNIT 6.0
– Аналіз досвіду, сильних сторін, мотивації та професійних сценаріїв;
– Побудова комунікації між ветераном, роботодавцем і новим професійним середовищем;
– Практична робота з кейсами кар’єрного консультування.
Бізнес-школи DoLadu
– Аналіз бізнес-процесів, ризиків і можливостей розвитку;
– Підготовка структурованих матеріалів, пропозицій і планів.
ТЕХНІЧНІ НАВИЧКИ
– Microsoft Office / Google Docs / Google Sheets / підготовка структурованих документів;
– Робота з інформацією, таблицями, базами, списками кандидатів, нотатками та звітами;
– LinkedIn, Work.ua, Telegram, Happy Monday — готовність швидко працювати як з рекрутинговими каналами;
– AI-інструменти для підготовки текстів, аналізу інформації та структурування комунікацій;
– AutoCAD, Базис-Меблевик, PRO100, SketchUp — досвід роботи з технічною інформацією та документацією.
ОСОБИСТІ ЯКОСТІ
– Комунікабельність, вміння швидко знаходити контакт і тримати розмову по суті;
– Відповідальність, активність, орієнтація на результат і готовність багато дзвонити;
– Системне мислення, уважність до деталей, здатність структурувати хаос;
– Стійкість до відмов, спокійна робота з різними реакціями людей;
– Здорове почуття гумору, живий тон комунікації, готовність навчатися та розвиватися в рекрутингу.
ДОДАТКОВО
– Готовність до гібридного формату роботи та повної зайнятості;
– Готовність до покрокового навчання, наставництва та швидкого входження в рекрутингові процеси;
– Бажання розвиватись в напрямку рекрутингу.
.

Другие резюме этого кандидата

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: