Резюме от 5 мая 2018

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/3920470/

Начальник планово-економічного підрозділу

Полная занятость.

Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Начальник планово-економічного управління

с 08.2005 по 06.2016 (10 лет 10 месяцев)
ПАТ "Укргазвидобування", Київ (Видобуток газу та нафти)

1.Бюджетування та управлінський облік. Розробка методології та впровадження системи планування фінансово-господарської діяльності компанії та формування комплексної управлінської звітності. Організація розробки довгострокових та оперативних бюджетів, контроль за їх виконанням.
2.Аналітична діяльність. Аналіз фінансової та управлінської звітності, оцінка результатів виробничо-господарської діяльності компанії, її структурних одиниць, та ефективності окремих операцій. Виконання розрахунків інвестиційних проектів, економічне моделювання, оцінка бізнес ризиків.
3.Управління собівартістю. Розробка та впровадження нормативних документів з питань обліку та калькулювання собівартості продуктів – забезпечив розробку 8 стандартів підприємства, в тому числі в основних сферах діяльності Компанії: видобуток та переробка вуглеводнів. Контроль витрат і забезпечення ефективного використання фінансових ресурсів.
4.Робота з органами державного управління. НКРЕ, Мінпаливенерго, Мінекономрозвитку, Мінфіну з питань ціноутворення (газ природний, електроенергія), фінансового планування та звітності.
5.Законотворча діяльність. Приймав участь у розробці законодавчих актів з питань оподаткування, зокрема у формуванні моделі рентних платежів, ціноутворення на газ природний.
6.Управлінська діяльність. Безпосереднє керівництво управлінням (9 чоловік), координація діяльності економічних підрозділів на 10-ти філіях. У 2013-2014рр. – керівник проекту по впровадженню SAP в ПАТ «Укргазвидобування».


Образование

Київський Національний Економічний Університет

Факультет економіки та управління, спеціальність: менеджмент організацій, Київ
Высшее, с 09.1995 по 07.2000 (4 года 10 месяцев)


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Впевнений користувач MS Office, Finexpert.


Знание языков

Английский — средний


Дополнительная информация

Знання національних та міжнародних стандартів обліку, методів ціноутворення. Аналітичні здібності, системне мислення, прагнення розвитку та підвищення професійного рівня, комунікабельність, ініціативність, відповідальність.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: