Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Резюме от 14 января 2023PRO

Валерій

Начальник АГНКС, АЗС, виробництва, менеджер з продажів (регіональний)

Занятость:
Полная занятость.
Возраст:
41 год
Город проживания:
Славута
Готов работать:
Луцк, Нетешин, Острог, Ровно, Славута, Шепетовка

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Начальник газової заправки, керівник відділу продажів.

с 09.2005 по 01.2021 (15 лет 4 месяца)
Холдинг "Укргаз" , ДП "Укравтогаз", Рівне, Остріг, Корець, Нетішин, Славута, Шепетівка, Ізяслав, Полонне, Старокостянтинів, Новоград Волинський (Активні продажі та виробництво, газ-метан)

контролював виконання посадових обов’язків працівників АГНКС, безаварійною і безпечною експлуатацією компресорного обладнання, заправних колонок, посудин високого тиску і допоміжного обладнання; веденням та збереженням на належному рівні технічної документації необхідної для АГНКС, виконанням планових ремонтів і ТО обладнання станції. Стежив за виконанням вимог і норм по охороні праці, техніки безпеки персоналом, промислової та екологічної безпеки об’єкту; касовими операціями та інкасаціями грошових номіналів. Здійснював метрологічну атестацію об’єкта. Організовував надходження товару на склад. Оформляв та надавав своєчасно звітність за результатами роботи щомісячно. Реалізовував виробництво та продаж стисненого природного газу-метану (проводив збільшення об’ємів продажів: проведення акцій, відкриття та розвиток нових точок продажу за допомогою пересувних автомобільних газових заправників з подальшим оформленням всіє необхідної документації, в м.Полонне, м.Ізяслав, м. Шепетівка, смт.Стара Синява). Здійснював контроль, керівництво та безпосередньо приймав участь у розробці заходів з модернізації, спрямованих на підвищення ефективності експлуатації АГНКС, також дотримувався режиму економії матеріальних ресурсів при експлуатації АГНКС (економія електроенергії, зменьшення технологічних втрат газу). Маю досвід взаємодії з організаціями по переобладнанню автомобільного транспорту на газ. Працював за сумісництвом керівником виробничого відділу на інших АГНКС Холдингу "Укргаз" (АГНКС, м.Старокостянтинів, м.Мелітополь. Був відповідальним за безпечну експлуатацію обладнання АГНКС, м.Миколаїв)


Образование

Національний університет водного господарства та природокористування

Будівельний, автомобільні дороги та аеродроми, Рівне
Высшее, с 2001 по 2008 (6 лет 9 месяцев)

Рівненський державний автотранспортний технікум

Технік-організатор дорожнього руху, Рівне
Среднее специальное, с 1998 по 2001 (2 года 9 месяцев)


Дополнительное образование

  • пройшов навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки – ПП «БЕЗПЕКА В.С.Е.» (2018)
  • пройшов навчання та перевірку знань законодавчих актів з охорони праці (правила безпеки систем газопостачання, правил безпечної (липень 2018)
  • опрацював навчальний курс за обов’язками керівника цивільного захисту – навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Хмельницької обл. (червень 2018)
  • пройшов навчання та перевірку знань законодавчих актів з охорони праці, гігієни праці та надання першої мед. допомоги потерпілим (січень 2018)
  • Учбово-курсовий комбінат (м. Харків) – майстер АГНКС – маю знання правил експлуат.обладнан, а саме: посудин працюючих під тиском (2004)

Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Впевнений користувач ПК: MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access), навички роботи з Internet (MS Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome) та E-mail, досконало володію офісною технікою.


Рекомендации

Тарадай Валерий Валерьевич
Директор Западного региона Холдинга "Укргаз", Холдинг "Укргаз", 0973501721


Дополнительная информация

Травень 2001 – червень 2005 рр. – проходив службу в Збройних Силах України (за контрактом).

Шкідливих звичок не маю, готовий до відряджень (за кордон), захоплююсь риболовлею. Маю водійські права категорії «В», «С», досвід водіння понад 20 років. Наявний власний автомобіль. Розгляну пропозиції працевлаштування поза межами міста.


Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: