Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Резюме от 13 марта 2023Файл

Руслан

Керуючий середньої ланки

Возраст:
36 лет
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Загруженный файл

Версия для быстрого просмотра

Это резюме размещено в виде файла. Эта версия для быстрого просмотра может быть хуже, чем оригинал резюме.

Романенко Руслан Анатолійович
м. Київ, вул. Архітектора Ніколаєва 9
тел. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
e-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Особисті дані : Українець, 23.01.1987 року народження, не одружений, дітей не маю.
Освіта: 2008-2009рр. – Отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Економіка підприємства” та здобув кваліфікацію магістра з економіки підприємства в Київському Національному Університеті ім. Вадима Гетьмана.
2004-2008рр. – отримав базову вищу освіту за напрямом “Економіка і підприємство” та здобув кваліфікацію бакалавра з економіки підприємства, викладача економіки.
Грудень 2013 – пройшов курс навчання за програмою “Агент з митного оформлення” в інформаційно-консультаційному центрі “Інформ-Київ”.
Досвід роботи: З 2010 р. – 2019 р. Менеджер з сертифікації та якості у ТОВ “Аскоп-Україна” м. Київ. (Робота з митними органами, розмитнення групи товарів FOOD та NON FOOD, з 2013 року додатково взяв виконувати посаду керівник складу-провідний спеціаліст з якості продукції. Розробка системи ХАСПП під вимоги підприємства. В обов’язки входило приймання продукції за документами кількість, якісні характеристики, строки приданості, зберігання відповідно до характеристик продукції, відповідність відвантаження продукції за строками зберігання, проведення інвентаризацій, відповідальність за функціювання складських приміщень, підтримка чистоти відповідно до системи ХАСПП ISO9001, контроль підпорядкованого персоналу (7 чоловік) за дотриманням техніки безпеки та робочого процессу, комплектування та перевірка продукції для клієнтів, перевірка автотранспорту та дозвільних документів на перевезення харчових продуктів, найм автотранспорту для розвезення продукції по регіонах та м.Києву).
Досвід роботи: З 2019 р. – 2022 – Спеціаліст з сертифікації та якості у ТОВ “Сільпо-ФУД” м. Київ.
Додаткові відомості: Маю досвід робити з ПК та офісною технікою. Вільно володію програмами: Word, Excel, Power Point, Corel Draw, Barcode Studio, 1С(программа була уніфіковано під конкретне підприємство) интернет, почта
Вільно володію російською та українською мовами, англійська зі словником.
Здатний швидко навчатися новим видам діяльності. Швидко знаходжу спільну мову з новими людьми, не конфліктний, комунікабельний, відповідальний, цілеспрямований, надійний.
Маю посвідчення водія кат. “B” та власний автомобіль. Досвід керування 17 років.

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Кандидаты по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: