Резюме від 14 січня 2017

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна відправити повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/1419913/

Юрист, 7 000 грн/міс.

Повна зайнятість, неповна зайнятість.


Контактна інформація

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Резюме
Голуба Сергія Олександровича

Анкетні дані

Дата народження: 20 жовтня 1985 року.
Громадянство: громадянин України.
Сімейний стан: неодружений.
Телефон: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»).
Електронна адреса: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

Освіта:

У 2014 році проходив підвищення кваліфікації у Головному управлінні юстиції у Полтавській області.
2004-2009 роки – факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України (№10) Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого. За період навчання був старостою групи. У 2009 році отримав диплом магістра.
З вересня 2003 року по червень 2004 року навчався у Харківському університеті Повітряних Сил імені І.М. Кожедуба.
У 2003 році закінчив Решетилівську гімназію ім. І.Л. Олійника.

Досвід роботи:

З січня 2013 року головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.
З липня 2009 року по січень 2013 року працював головним спеціалісто відділу контролю за правильністю призначення та перерахунку пенсій управління з координації та контролю за виплатою пенсій Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області.
Під час навчання у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого проходив практику в органах прокуратури і суду.
В органах прокуратури проходив стажування. Під час стажування брав участь в оформленні та систематизації матеріалів кримінальних справ, ознайомився з оформленням та складав проекти актів прокурорського реагування та інших процесуальних документів, навчився перевіряти заяви та скарги громадян, брав участь у підготовці проектів відповідей на них, брав участь у підготовці виступу прокурора у суді.

Наукова діяльність:

За час навчання у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого брав участь у засіданнях наукових гуртків, круглих столів та студентських наукових конференціях за результатами участі в яких маю публікації.
У травні 2008 році брав участь у міжнародній студентській науковій конференції «Конституційні читання» присвяченої пам’яті академіка Ю.М. Тодики, що проводилася на базі кафедри конституційного права України Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого та інших науково-практичних конференціях.

Громадська діяльність:

З 2012 року являюся секретарем громадської організації Полтавський осередок «Асоціації випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Додаткова інформація:

Володію українською, російською – вільно, англійською – читаю і перекладаю зі словником; вільний користувач ПК, знання програм , MS Office, Internet, Excel та інші.

Ділові риси: відповідальний, цілеспрямований, ввічливий, працьовитий, старанний.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме

Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: