Резюме від 14 квітня 2017 PRO

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/3270875/

Управляющий-администратор, начальник отдела, менеджер по закупкам

Повна зайнятість.

Готовий до переїзду:
Черкаси

Контактна інформація

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Керуючий-адміністратор, начальник відділу доставки та збуту, приватний підприємець

з 09.1996 по 12.2016 (20 років 3 місяці)
ПП"Малсо" , Готельно-ресторанний комплекс , "Піца-Хаус", Золотоноша (Роздрібна та оптова торгівля , в т. ч. продукцією Золотоніського маслоробного комбінату 2001-2008р., виробництво та збут прод. товарів(молочна група), ресторанний та с/х бізнес, вантажні перевезення)

Відкриття ресторану, магазину, піцерії; приват. підприємства з виробництва прод. харчування. Оформлення ліцензій, дозволів; взаємодія з контролюючими органами; заключення договорів з постачальниками; прийом та облік товару; прийом на роботу та навчання персоналу.Організація роботи, контроль персоналу 30 осіб.


Освіта

Черкаський державний університет ім. Б.Хмельницького

Методист ЛФК, Черкаси

Вища, з 09.1991 по 06.1996 (4 роки 9 місяців)


Додаткова інформація

Одружений. Володію укр. рос. англ.(баз.рівень). Права кат. АВ , вод. стаж 20 років, маю власне легк. та груз. авто. Word Exel Internet на баз. рівні. Уважний, цілеспрямований, вимогливий, здатний навчатись та працювати в колективі.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: