Резюме від 15 травня 2017

Шинкарук Сергій Валерійович

Ихтиолог-рыбовод

Повна зайнятість.

Дата народження:
2 жовтня 1975 (42 роки)
Місто:
Херсон
Готовий до переїзду в:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Шинкарук Сергій Валерійович.
Народився 02 жовтня 1975 року.
У 1996 році закінчив Млинівський радгосп-технікум і отримав спеціальність технік рибовод. У 2003 році закінчив Подільську державну аграрно-технічну академію і отримав диплом спеціаліста за спеціальністю зооінженер.
З червня 1996 року по серпень 2005 року працював в компанії ВАТ "Хмельницькрибгосп". Займався вирощуванням рибопосадкового матеріалу в полікультурі, ремонтного поголів'я веслоноса, стерляді, маточного поголів'я коропа, рослиноїдних риб, судака, щуки, леща. Керував інкубаційним цехом заводського відтворення коропових та сомових видів риб (коропа, білого амура, товстолобиків, ляща, европейського сома). Приймав участь у науковій роботі рибного господарства Академії аграрних наук по темі "Підвищення продуктивних показників українських порід коропа та білого амура"
З жовтня 2005 року по травень 2012 року працював в компанії Дніпровський осетровий завод. Займався вирощуванням молоді осетрових видів риб (осетра російського, севрюги, стерляді). Створював маточнеи та ремонтне стадо стерляді в пониззі Дніпра в кількості більше 7 тисяч голів. Приймав участь у штучному відтворенні осетрових риб та їх підрощуванні.
Тел. [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
E-mail: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Skype: Maria [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: