Резюме від 1 березня 2017

Хижняк Володимир Андрійович

Инженер по эксплуатации, 10 000 грн/міс.

Повна зайнятість.

Дата народження:
27 червня 1955 (62 роки)
Місто:
Черкаси
Готовий до переїзду в:
Київ

Контактна інформація

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Освіта

УСХА

Електро-механик, Киев

Вища, з 09.1978 по 09.1983 (5 років)

автоматизация производственных процессов


Професійні навички

  • Навички роботи з комп’ютером
    средний

Знання мов

  • Російська — середній

Додаткова інформаціяХижняк Володимир Андрійович, народився в 1955 році, після служби в армії 1975 році, працював водієм вантажівки, в 1978 році, поступив в УСГА, на факультет автоматизації.
Закінчив факультет автоматизації виробничих процесів сільськогосподарської академії отримав професію інженер – електромеханік, м. Київ в 1983 році.
До 1998 року, працював старшим інженером КВПіА на птахофабриці. Завдання служби стояло, автоматизація технологічного процесу по вирощуванні переробці та збереженні мяса птиці. Вирощування птиці відбувалось в клітковому утриманні, де потрібно забезпечити відповідний мікроклімат, обєднання системи опалення із витяжною вентиляцією, забезпечення оптимального, автоматизованого, режиму кормління та освітлення а також вчасної зачистки виділень птиці. Централізований диспетчерський пункт забезпечував контроль за дотриманням технології вирощування птиці та оперативне усунення аварійних ситуацій.
Для забезпечення теплом обєктів вирощування та переробки в експлуатації знаходилось три котельні в яких були установлені котлоагрегати ( Е1/9, ДКВР4, ДЕ 6,5 та ДЕ 25), що були переведені із мазуту на природний газ та працювали в автоматичному режимі. Максимальна автоматизація лінії забою та переробки птиці. В цей час відбувалась заміна обладнання цеху зберігання продукції (шість холодильних камер на 20 тон + одна для заморозки), заміна аміачної системи охолодження на фреонову, з повною автоматизацією технологічного процесу.
З 1998 по 2011 займався підприємництвом. З першу перемотка та ремонт електродвигунів до холодильників, насосів, пральних машин.
Робота підрядником по монтажу системи вентиляції та кондиціювання, водопостачання та водовідведення на будівництві центра перепідготовки диспетчерів компанії «Украерорух» в м.Бориспіль, установка та налагодження двох дизель-генераторів на РЛК- 6 м.Знамянка також компанії «Украерорух». Налагодження виготовлення металоконструкцій, монтажні роботи інженерних мереж.
З 2005р. по2011р., займавсь переробкою деревини та виготовлення виробів із дерева (альтанки, вікна, двері, вагонка, сауни під ключ).
Після інсульту в 2011 році, працював головним енергетиком, а з 2013 головним інженером готельно- туристичного комплексу. За час роботи , завдяки комплексу заходів зменшив споживання електроенергії в зимовий період в два рази на 140000кВт/год.. В 2012році самостійно налагодив роботу газового котла Viessmann Vitoplex-100 без сервісної організації. Забезпечив умови для монтажу твердопаливного (піролізного) котла потужністю 3,15МВт., та максимально-можливою автоматизацією технологічного процесу. Змонтована система централізованого відео спостереження на дванадцять відеокамер.
Маю достатній досвід роботи із обленерго, водоканалом, інспекціею охорони праці, екологічною інспекціею та МНС. Звільнився в 2016році, через відсутність перспектив розвитку підприємства.
В даний час проживаю в приватному будинку, де власноруч виготовив сонячну електростанцію на 1,0кВт., для безаварійної роботи систем життєзабезпечення, та максимальне використання нічного тарифу. Проживаю в с. Будище, Черкаського району.
ГОТОВИЙ ДО ПЕРЕЇЗДУ [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація») Skype- hyzhnyak2706Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме

Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: