- 39159
Більше або менше: яку зарплату вказати в резюме, щоб не прогадати
Зарплата в резюме — дуже важливий пункт. При цьому багато шукачів не знають, що краще вказати — більше, щоб потім можна було трохи «поторгуватися», чи менше, щоб роботодавця не відлякали занадто сміливі запити. Work.ua дає пораду, як не помилитися.

Отже, ви створили резюме, описали навички, навіть додаткову інформацію про комунікабельність та привітність написали, але з бажаною зарплатою так і не визначилися. Здається, якщо вказати багато, це може відлякати роботодавця, але мало теж писати не хочеться.
Тому ви вибираєте залишити це поле взагалі порожнім, а там подивитися, що запропонують на співбесіді. Варіант, звичайно, робочий. Але ви ризикуєте витратити час даремно, приїхавши на співбесіду і почувши, що заявлена зарплата — це навіть не половина від того, чого вам би хотілося. Щоб такого не сталося, скористайтеся нашою порадою.
Дізнайтеся середню зарплату і відштовхуйтеся від своїх здібностей
Щоб точно нікого не злякати та не стати самому недооціненим, просто дізнайтеся, скільки в середньому платять на вашій посаді у вашому місті чи області. Для цього ви можете скористатися нашою статистикою зарплат.
Тут все просто — на діаграмі видно, на який мінімум і максимум ви можете розраховувати. Наприклад, середня зарплата адміністратора в Києві коливається від 7000 до 17000 гривень, але ви можете помітити, що 8% роботодавців пропонують на цій посаді навіть до 70 000 гривень.
Тобто якщо ви досвідчений адміністратор, то цілком можете розраховувати на 17000, а то і більше. А ось якщо досвіду у вас немає зовсім, краще орієнтуватися на мінімальне значення або близьке до нього.
Побачити середню зарплату можна не тільки в спеціальному розділі, але і на сторінці пошуку вакансій.
Сподіваємося, це допоможе вам бути впевненіше при вказанні зарплати. Адже статистика розраховується за тими даними, які самі роботодавці вказують у своїх вакансіях.
99 коментарів
Щоб залишити коментар, потрібно увійти.
1. Жратва, коммуналка, одежда и прочие расходы - минимум 1000$.
Но мы же работаем не ради еды и коммуналки, поэтому:
2. Машина, квартира, ремонт - ещё минимум 100 тысяч долларов, лучше миллион.
И всё это должно несложно и быстро зарабатываться, иначе тогда работать смысла нету.
Во всех остальных случаях незаменимых рабов нет.
Хочешь освоить профессию, пройти обучение, ага, еще чего, берут только убер-профессионалов, но зарплата все то же дно.
Заставляют проходить медкомиссию, работать по 6 дней\ночные\12 часов - иначе вали, найдем другого.
Ведь за забором так много желающих вкалывать за три копейки...