Сили оборони шукають різних спеціалістів

День дизайнера

Motion-дизайнер

Motion-дизайнер — той, хто створює анімаційну графіку, тобто рухоме зображення.

105
вакансій
32 500
середня зарплата
задоволеність

Що робить motion-дизайнер

Motion-дизайнер або відеодизайнер займається створенням анімованої графіки. Він «змушує» рухатися статичні об’єкти. Наприклад, придумує анімацію для логотипів і шрифтів, «оживляє» фотографії та ілюстрації. Саме motion-дизайнери роблять титри до фільмів, заставки для передач, анімовані презентації та інфографіки, рекламні ролики, трейлери, тизери та багато іншого.

Скільки отримує motion-дизайнер

Зарплата фахівця сильно залежить від роботодавця й міста проживання, а ще й від досвіду і портфоліо. Багато хто з відеодизайнерів працює віддалено — це дозволяє їм брати замовлення з усього світу і заробляти більше, ніж в офісі.

Середня зарплата
32500 грн
Розподіл зарплат
17 000 грн
65 000 грн

В середньому «Motion-дизайнер» в Україні заробляє 32500 грн. Це медіана заробітних плат за даними з 162 вакансій, розміщених на Work.ua із заголовком «Motion-дизайнер» і за схожими запитами-синонімами «3D-дизайнер», «3D designer», «3Д-дизайнер» та ін. за останні 3 місяці. Діапазон, що містить медіану, виділено на графіку.

Які навички потрібні motion-дизайнеру

  • Знання композиції (вміння грамотно розташовувати графічні об’єкти в кадрі), типографіки (підбір шрифтів, оформлення текстів), теорії кольору (потрібна, щоб підбирати оптимальну колірну гамму).
  • Знання основ сценарного мистецтва.
  • Творче мислення, вміння генерувати нові ідеї, знаходити нестандартні рішення.
  • Володіння комп’ютерними програмами для створення й обробки графіки, відео, анімації. Приклади програм: Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator та інші.
  • Уміння працювати в команді.

Переваги та недоліки в роботі motion-дизайнера

    • Цікава творча робота.
    • Нова затребувана професія.
    • Гнучкий графік і можливість працювати звідки завгодно.
    • Постійний розвиток.
    • Високі зарплати.
    • Через новизну професії — недостатня кількість освітніх центрів.
    • Можливе невдоволення замовників результатами роботи.

Як самі motion-дизайнери оцінюють свою професію

За даними опитування Work.ua серед зареєстрованих шукачів з досвідом роботи motion-дизайнером.

Кар’єрне зростання

4.5

Зарплата

3.0

Задоволеність професією

4.5

Безпека

4.0

Баланс між роботою та життям

3.5

Наскільки затребувані motion-дизайнери

Сфери застосування motion-дизайну: онлайн-ігри, медіа, реклама, кінематограф, телебачення. Всі ці напрямки добре розвинені, а отже, необхідність у фахівцях висока.

105
вакансій на сайті

Де вчитися на motion-дизайнера

Познайомитися з основами motion-дизайну можна самостійно. У мережі є безліч навчальних роликів на цю тему. Однак для професійної роботи самостійно отриманих знань може не вистачити. Тому якщо ви хочете стати відеодизайнером і заробляти цим, краще пройти спеціальні курси.

Мotion-дизайнер — професія нова, у вишах їй не навчають, але людям з дизайнерською, художньою або режисерською освітою буде простіше її опанувати.

Майбутнім абітурієнтам, які обирають професію та планують, де вчитися, в пригоді стане докладна покрокова інструкція «Вступ» від Education.ua. Скористайтеся нею, щоб розібратися з правилами вступу, підготуватися до іспитів, зрозуміти принцип зарахування, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.


Ще більше інформації про курси та навчальні заклади.

День дизайнера

27 квітня, неділя

Поділіться цим матеріалом з друзями та знайомими, запостіть його у себе в соціальних мережах, розкажіть про нього родичам, які не можуть визначитися з майбутньою професією. Адже кожен гідний отримати роботу своєї мрії!

Інші професії

Відеооператор

Відеооператор

Відеооператор — це людина, очима якого ми бачимо світ, коли дивимося відео на комп'ютері, телевізор або фільм у кінотеатрі. Оператор відеокамери бачить реальність по-особливому і завжди знайде потрібний ракурс, щоб так само показати її глядачеві.

Маляр

Маляр

Маляр займається підготовкою поверхонь, а потім і фарбуванням, обробкою або декоруванням на фінальному етапі робіт.