Пакувальник

Пакувальник — той, хто комплектує, фасує та спаковує різні предмети та товари.

623
вакансії
20 000
середня зарплата

Що робить пакувальник

Головне завдання пакувальника — забезпечити цілісність товару чи предмету на шляху від виробника до споживача. Для цього він загортає товари у різноманітний пакувальний матеріал, вручну складає продукцію у паперову, картонну, дерев’яну, металеву та іншу тару.

Також пакувальник прокладає поміж крихкими товарами, наприклад, пляшками або флаконами ізоляційний матеріал та фінально запаковує товар у тару — зачиняє, заклеює, зашиває вручну або за допомогою спеціального обладнання в залежності від технічних вимог.

Крім того, пакувальник маркує товар, наклеює етикетки, виписує спеціальні документи (фактури) на оформлені та упаковані товари. А також робить заготовки та контролює те, скільки використано та скільки ще залишилося паперу, етикеток, тари та інших матеріалів, необхідних для фасування та пакування товарів чи предметів.

Скільки отримує пакувальник

Робота пакувальника може оплачуватися як за зміну, так і погодинно. Пакувальник може впливати на рівень свого заробітку, беручи більше годин роботи або більше змін. Заробітна плата в Україні варіюється у залежності від компанії-роботодавця, місця знаходження роботи, об’ємів роботи, терміновості виконання замовлення.

20 000 грн

на квітень 2025

*за даними 1 493 вакансій

Розподіл зарплат

13 000 грн
29 000 грн

Зміна середньої зарплати

«Пакувальник» по Україні

За даними Work.ua — work.ua/stat

Які навички потрібні пакувальнику

  • Знати номенклатуру і асортимент товарів та готової продукції, знати розміри і масу виробів, що пакуються, зміст комплекту, якщо пакується декілька товарів і виробів.
  • Вміти пакувати різні види товарів у залежності від їхньої якості, умов використання та транспортування.
  • Вміти користуватися обладнанням для пакування, навантажувачем і підбирачем.
  • Вміти складати пакувальну документацію.
  • Також для пакувальника важлива посидючість, висока концентрація уваги, спритність і схильність до монотонної роботи.

Наскільки затребувані пакувальники

Професія пакувальника залишається затребуваною, оскільки продовжує функціонувати споживчий ринок, тобто кожного дня люди продовжують купувати товари та предмети для особистого чи сімейного вжитку. Разом із тим попит породжує пропозицію, тому виробники виробляють ще більше товарів та створюють нові.

623
вакансії на сайті

Кількість вакансій

«Пакувальник» по Україні

За даними Work.ua — work.ua/stat

Де вчитися на пакувальника

Для того щоб стати пакувальником, зазвичай не потрібен попередній досвід роботи або спеціальні навички. Всьому можуть навчити на місці роботи.


Ще більше інформації про навчальні заклади.

Поділіться цим матеріалом з друзями та знайомими, запостіть його у себе в соціальних мережах, розкажіть про нього родичам, які не можуть визначитися з майбутньою професією. Адже кожен гідний отримати роботу своєї мрії!

Інші професії

Няня

Няня

Няня — це людина, яка піклується про чужих дітей та може відповідати за їх виховання, освіту та розвиток, в залежності від обов’язків, які на неї покладено.

Продавець-консультант

Продавець-консультант

Продавець-консультант — ідеальна робота для тих, хто любить спілкуватися з іншими. Вона вимагає відмінних комунікативних навичок та вважається гарним варіантом для старту кар’єри.