Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 23 квітня 2024 Відгук без резюме

Web designer

24 000 – 30 000 грн

Smart Tech Systems Limited
IT; 10–50 співробітників

Дистанційна робота

Повна зайнятість, неповна зайнятість. Також готові взяти людину з інвалідністю, ветерана, пенсіонера. Досвід роботи від 2 років.

Англійська — середній

Вакансію зараз переглядають 2 шукача. Відгукніться першим!
Figma Responsibility Marketing Design Website design Animation creation UI design UX Design Mobile design Material design Mobile application design
Показати всі навичкиЗгорнути навички

Опис вакансії

We are hiring a designer to join our team. Your responsibility will be to design custom websites, mobile apps, banners, etc., for our customers and us.

Must requirements:

  • Experience in mobile apps UI/UX in Figma.
  • Website design.
  • Banners and basic animation abilities.
  • Marketing and sales sense to design attractive materials.

Working terms

  • 5 days a week.
  • 9:00 — 18:00.
  • Work from Home.

Схожі вакансії

Middle Designer (graphic, web, motion)
EASYFEET, Дистанційно

UX/UI Designer
AdKey.Agency, Дистанційно

UI-дизайнер
Avada-media, Дистанційно

Web/UI Designer
Halo Lab, Дистанційно

UX/UI Designer, верстальщик
CyBridge Technologies, Дистанційно

Усі схожі вакансії