• 24 грудня 2019
  • 2907
  • 10

В Україні хочуть зменшити податок на невеликі зарплати

Зміни запровадять завдяки податковій реформі, яку планують провести у 2020 році.

*Кадр из сериала «Мандалорец», 2019 г.

*Кадр із серіалу «Мандалорец», 2019 р.

Про це заявив голова податкової служби Сергій Верланов. За його словами, наразі є чіткий перелік податків, який планується знизити під час проведення податкової реформи. Передусім це податки на фонд оплати праці.

«Всі розуміють, що шкала має бути диференційована і на найменші зарплати податковий тиск має бути зменшений», — зазначив урядовець.

Сергій Верланов також підкреслив, що в Україні податкове навантаження є середнім по світу, а ключовим є питання податкової справедливості.

«Є платники, які не сплачують податки. Тому податкове навантаження концентрується тільки на законослухняних компаніях і громадянах. І наше завдання зробити так, щоб платили усі, це дозволить знижувати податки», — сказав Верланов.

Джерело: Державна податкова служба України


Читайте також

10 коментарів

Виталий Кириленко 24.12.2019, 20:17
Теперь осталось определить, что является маленькой зарплатой. Я лично для себя вижу, что при нынешних ценах, нужно минимум тысячу долларов, и то, придётся годами собирать на квартиру, ограничивая себя во всём.
Сергей Драгоев 25.12.2019, 15:04
А почему бы вообще не отменить налоги на нищенские зарплаты ?
Сергей Драгоев 25.12.2019, 15:05
А глава налоговой службы Сергей Верланов наверняка получает не нищенскую зарплату менее $200.
Галина Повідзіон 25.12.2019, 20:34
Який мінімальний штраф для тих, хто з керівництва не сплачує податків? Ось цю цифру треба взяти за розмір мінімальної зарплати кожному працюючому, аби можна було зрозуміти різницю виживання і отримання задоволень. Розрахунок зарплати урядовцям не може братися по його прихоті, і з голови самодура, адже так кожен має право вимагати для себе, але зарплата соціальних верств різна! Старші люди працювали на одних зарплатах, відпрацювавши свій стаж, але розрахунок їх пенсій став негативним - з середнього класу перетворившись на нужденних, малозабезпечених, нікому не потрібними! Яке право має уряд так знущатися над народом! Не може бути занебесна різниця між зарплатами, пенсіями урядовців і простими людьми, НЕ МОЖЕ!!! Різниця може коливатися в межах 10 - 50 000 грн., але ж не в сотнях чи в мільйонах, та ще й валюті. Народу дірка від бублика, а верхам - і зарплати, і доплати, і послуги, і оздоровлення, і навіть допомоги!! Це вже - розкрадання держави, знущання над народом, це повна зупинка розвитку країни в майбутньому! Якщо в Україні вже капіталізм, то це відразу гнилий загниваючий капіталізм, і народ на це своєї згоди не давав! Повне знущання, після розвалу і знищення державної торгівлі, розпочалося серед медичних працівників. Якщо державну торгівлю відразу знищили, зробивши її власністю тих, хто вмів красти, то в медицині ще шукають - кого заставити стягувати оплату за лікування? Перевагу захисту надали так званим сімейним лікарям, більшість з яких не мають стаж 10 років. Їх просто відправили на курси, назвали сімейними і дали дозвіл притягувати до себе клієнтів, які їм платили...А всій решті лікарям - хірургам, гінекологам, урологам, педіатрам, онкологам ...і т.д, залишили стару копійчану зарплату, щоб вони думали самі за своє виживання...А медичні сестри взагалі стали повністю залежні від своїх лікарів, бо якщо ти медсестра сімейного лікаря, то вона ще, може , поділиться з своєю сестричкою, а всім решта залишається шукати заробітку від пацієнтів! В результаті цього люди перестали користуватися їх послугами, адже там стали виникати різні неприємні сюрпризи... Отже ніякий уряд не думає про майбутній розвиток країни, він думає тільки про становлення своїх благ! Поки до уряду щось дійде, народ вимре, як мамонти- з невідомих причин, ніби все було, все ще є, але народ вимирає!
Сергей Соколов 01.01.2020, 08:44
Согласен с Галиной,что народ вымирает ,так как получил статус ненужного народа, в первую очередь это простые пенсионеры. А "хозяевам жизни " это и надо. Земля есть, а народа на ней нет. Значит можно эту землю присвоить и продать.
Владимир Шигодский 01.01.2020, 13:58
Все так. А ще є циніки які звинувачують в цьому народ України - ви самі в усьому винні, самі такх обрали на виборах...
Наталия Карпенко 01.01.2020, 17:03
Что касается выборов, то нужно задуматься, а народ ли выбирал или это было кому-то выгодно? У нас давно в стране не было честных выборов да и кандидатов тоже. Потому что после каждых выборов обещают "что будет лучше", а становится хуже чем было. Все отрасли разворовали и "убили", потому что мы нужны как "страна рабов и нищих", так как такими легче управлять и манипулировать. Кто покажет "морковку" за тем и пойдут как "стадо баранов". Где обещанные "посадки" и т.п.? Зарплаты и пенсии как были "ниже плинтуса" так и будут, потому что нельзя платить нормальные зарплаты и пенсии в стране, где есть коррупция на всех уровнях власти, где налоги выше чем доходы с этих налогов. Поэтому нашим политикам необходимо не бегать по телеканалам и рассказывать что надо сделать чтобы жить хорошо, а просто делать и доказывать этим что народ не зря их выбрал.
Александр Бугров 03.01.2020, 11:22
В бедной Украине очень - очень многие ездят на дорогих новеньких иномарках, а 2730 грн. во первых - потому что возраст, а во вторых - потому что родился в Луганской области и это очень сильно мешает всему...
Василь Грищук 03.01.2020, 15:16
Аксіома: Зарплати, які отримують урядовці і слуги народу, повинні напряму залежати від зростання національного валового продукту і рівня життя населення. Все інше - від диявола. А те, що і зелені чоловічки, і їх попередники, і до них теж є звичайними людьми, а не незвичайними, то це звіку було, тут святе письмо в допомогу. Добрими намірами стелиться дорога в пекло... Людина не змінилася з тих часів і до цього часу живе за принципом "своя сорочка ближча до тіла", тим паче, що перед очима безліч прикладів, як збагачуються злиденні наші достославні керівники і чинуші. А такі приклади дуже заразні. Біда, що ми довго жили за чужими традиціями, а своїх майже не маємо. А сьогодні копіюємо, як папуги весь закордонний досвід, забуваючи, що все треба переварювати через своє світосприйняття, бо не всі можуть харчуватися тільки бананами та крабами або ходити поголовно з кольтами. Молоді - гарячі і прудкі, але відірвані від традицій, частенько несуть ахінею і називають це проривом, але, як в святому письмі сказано, нічого нового немає на цім світі, як і вічного. Згадайте молоду команду Льоні космоса, яке було гримотіння, але гора народила мишу, а молода команда тепер, як і проводир, підраховують бариші, а ми - збитки. Народ так і не став господарем своїх слуг, проте слуги господарюють від його імені і не несуть жодної відповідальності, крім осуду. Але осудом їхніх дій народ не збагатиться...
Владимир Шигодский 04.01.2020, 14:40
Все так. Але "пізнання помножують скорботу", особливо якщо нічого не можеш змінити та вплинути на це. Про вибори не згадуйте, це шоу грошових мішків

Щоб залишити коментар, потрібно увійти.