• 17 червня 2020
  • 926

Уряд продовжив карантин до 31 липня: на яких умовах

Українці продовжать сидіти на адаптивному карантині до кінця липня. Таке рішення прийняли через велику кількість нових хворих на коронавірус.

На засіданні уряду 17 червня прем’єр-міністр нагадав, що за останній тиждень на коронавірус захворіло 4853 людини. Це найбільше число за весь час пандемії в Україні. За словами прем’єра, уряд розуміє, що українці втомились від карантинних обмежень, але коронавірусна загроза нікуди не поділася.

«Сьогодні ми розглянемо запропонований Міністерством охорони здоров’я оновлений підхід до адаптивного карантину, який передбачає можливість посилення карантину в окремих регіонах, якщо цього вимагатиме ситуація».

Регіон буде вважатися зі значним поширенням COVID-19, якщо:

  • показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 більш ніж 8 випадків 100 тисяч населення.
  • середня кількість ПЛР і ІФА-тестів менш, ніж 24 на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів.
  • завантаженість ліжок в закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, понад 50%.

Щось новеньке

Також Денис Шмигаль анонсував постанову, яка змінить початок графіка роботи окремих сфер, щоб розтягнути «години пік» в громадському транспорті. Кого це торкнеться — наразі не відомо.

«Також ми чітко зафіксуємо заборони, що діють на період карантину. Вимога ходити в масці в приміщеннях, обмеження кількості пасажирів в транспорті. Щоб це вимагати, потрібно створити людям відповідні умови», — сказав прем'єр.

Він також закликав міських голів випустити максимальну кількість громадського транспорту на маршрути, а за необхідності розробити нові маршрути, щоб люди не стояли в чергах і не їхали в переповненому транспорті.


Читайте також

Щоб залишити коментар, потрібно увійти.