- 2085
Військові зможуть брати відпустку під час воєнного стану — Президент підписав закон
Невдовзі у військовослужбовців зʼявиться можливість сходити в оплачувану відпустку на 10 днів.
Цього тижня, 20 грудня, Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення зміни до пункту 18 статті 10-1 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо надання військовослужбовцям відпусток під час дії воєнного стану», який раніше також ухвалила Верховна Рада. Про це повідомляє «Ліга. Закон».
Військовослужбовці отримають право ходити у відпустку (не більше 10 календарних днів), використовуючи частину основної щорічної відпустки та за сімейними обставинами.
Дні щорічної відпустки військові можуть використовувати, звичайно ж, з дозволу командира, а також за умови, якщо одночасно на службі відсутні не більше 30% військовослужбовців певної категорії з їхнього підрозділу.
Повідомляється, що закон набере чинності наступного дня після публікації. Поки що його не опублікували.
Раніше Work.ua також розповідав, що за новим законом багатодітні батьки-військові можуть звільнитися зі служби, якщо потрібно.
3 коментарі
Щоб залишити коментар, потрібно увійти.