- 1 хв читання
- 591
У МОН розповіли, який рівень офіційного працевлаштування в галузі ІТ
Серед IT-фахівців спостерігається низький рівень офіційного працевлаштування. Як це впливає на український ринок праці — у новині Work.ua
В Україні спостерігається незначне зниження рівня працевлаштованих випускників з ІТ-галузі 2024 року, якщо порівнювати дані з попередніми роками. Про це йшлося на нараді Міністерства освіти й науки із закладами фахової вищої та передвищої освіти, що була присвячена працевлаштуванню випускників, зазначає Osvita.ua
Державний експерт із питань вищої освіти та освіти дорослих Віталій Носок вважає, що це свідчить про те, що спеціалісти з дипломом IT працюють «у тіні».
«Це означає, що вони працюють або на тіньовому ринку, або на закордонні компанії, але податкового доходу в державу не здійснюють», — підкреслив Носок.
Для перевірки питання працевлаштування використовувалися дані державних органів, зокрема дані Пенсійного фонду.
Нагадаємо, раніше Work.ua розповідав, що у 2024 році іноземці відкрили понад 100 IT-компаній в Україні.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти.