20 кандидатів за 3 місяці Test pilot у Львові
Розглядає посади: Тестувальник-пілот, Налагоджувальник (БПЛА, електроніка), Інженер (БПЛА, електроніка), ще 7 посад
26 000 грн
Сергій, 40 років, Львів
Вища освіта · Повна зайнятість
- Інженер-програміст, Freelance, 17 років 9 місяців
- Інженер 1кат., НАН України, 4 роки 6 місяців
Розміщуйте вакансію безкоштовно щомісяця
Відскануйте QR-код, завантажте та увійдіть в застосунок, щоб отримати безкоштовну публікацію. Завантажте та увійдіть в застосунок, щоб отримати безкоштовну публікацію.
Розглядає посади: Інженер БпЛА (R&D), Пілот FPV-дрона, Тестувальник, ще 1 посада
45 000 грн
Денис, 19 років, Львів
Незакінчена вища освіта · Повна зайнятість
- Інженер БпЛА, No name, 9 місяців
Розглядає посади: Пілот, Тестувальник, Оператор БПЛА, ще 7 посад
Андрій Ветеран 30 років, Львів, Луцьк, ще 2 міста
Вища освіта · Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Оператор ПК, Військова частина ЗСУ, 8 місяців
- Оператор БПЛА, 100 ОМБр, 2 роки 4 місяці
Розглядає посади: Пілот, Пілот дрона та крилатих БПЛА (збірка, налаштування), Тестувальник, ще 2 посади
Олег 23 роки, Львів, Івано-Франківськ
Середня спеціальна освіта · Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Пілот-інженер fpv дронів, Twist Robotics, 4 місяці
Розглядає посади: Пілот, Інженер-технолог, Тестувальник, ще 5 посад
Ярослав, 31 рік, Львів
Ярослав Бойко Дата народження: 19.03.1995 Місце народження: Івано-Франківська обл. Місце проживання: місто: Львів Моб. телефон: E-mail: Освіта: • Надвірняньский коледж Національного траспортного...
Розглядає посади: Інструктор БПЛА, Інструктор FPV, Тестувальник, ще 7 посад
Лев Ветеран 24 роки, Львів
Повна зайнятість
- Старший кулеметник, Військова частина 3008 НГУ, 3 роки 7 місяців
Ще 1 резюме цього кандидата
- Відеомонтажер , 10000 грн, Дистанційно, 4 тижні тому
Розглядає посади: Вчитель інформатики, токар, фрезувальник, оператор ЧПК, наладчик, Тестувальник, Пілот БПЛА
80 000 грн
Дмитро, 35 років, Львів, Київ, ще 2 міста
Вища освіта · Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Вчитель, Рівненський проф. Ліцей #11, 1 рік
Розглядає посади: Пілот, Керівник виробництва (охорона, безпека), Інструктор з вогневої підготовки, ще 4 посади
Владислав Ветеран Львів
РЕЗЮМЕ Владислав Іванович Телефон: Email: Місто: Львів Мета Отримати посаду застосовуючи управлінський досвід, організаторські здібності та знання військової справи Досвід роботи Служба у Збройних...
Розглядає посади: Test pilot, Пілот БПЛА, Тестувальник, ще 2 посади
Данило, 20 років, Львів
Середня спеціальна освіта
- Механік рухомого складу, Дрог-Транс, 9 місяців
Розглядає посади: Пілот-тестувальник, Інженер-конструктор FPV
Марат, Львів, Івано-Франківськ, ще 2 міста
Середня освіта · Повна зайнятість
Ветеран бойових дій , ВПО.
Розглядає посади: Інструктор FPV, Системний інженер, Тестувальник, ще 5 посад
40 000 грн
Степан, 25 років, Львів, Дрогобич, Дистанційно
Вища освіта · Повна зайнятість
- Помічник керівника, Укртрансгаз, АТ, 3 роки 9 місяців
- Інженер з встановлення протипожежної сигналізації, Захід Експерт +, 1 рік 3 місяці
Розглядає посади: Пілот, Інструктор, Інструктор БПЛА, ще 6 посад
Олександр, 24 роки, Львів, Київ, ще 2 міста
Вища освіта · Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Менеджер з підбору автозапчастин, Магазин «Японський Авторай», 3 роки
- Оператор поштового відділення, Нова пошта, ТОВ, 1 рік 2 місяці
Розглядає посади: Вчитель фізкультури, пілот-випробовувач БПЛА, інструктор, Тестувальник
Петро, 26 років, Львів
Вища освіта · Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Підприємець, Winners Sports Hub, 2 роки 8 місяців
- Інструктор фіз. культури, Івано-Франківський спортивний ліцей, 6 місяців