680 кандидатів за 3 місяці Executive assistant у Житомирі
Розглядає посади: Помічник керівника, Діловод, Еколог, ще 1 посада
Тетяна, 28 років, Житомир
Вища освіта · Повна зайнятість
- Фахівець деканату факультету ветеринарної медицини, Поліський національний університет, 4 роки
Розміщуйте вакансію безкоштовно щомісяця
Відскануйте QR-код, завантажте та увійдіть в застосунок, щоб отримати безкоштовну публікацію. Завантажте та увійдіть в застосунок, щоб отримати безкоштовну публікацію.
Розглядає посади: Помічник керівника, Дизайнер полиграфии, Менеджер з продажу, ще 7 посад
Приховано, 52 роки, Житомир, Дистанційно
Середня спеціальна освіта · Повна зайнятість
- Оператор компьютерного набору, 28 років 6 місяців
Розглядає посади: Помічник керівника, Менеджер з продажу, Адміністратор, ще 7 посад
40 000 грн
Ірина, 29 років, Житомир, Дистанційно
Вища освіта · Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Психолог, ФОП Щерба І В, самозайнятіть, 4 роки
- Торговий представник, Авангард дистрибуції, 1 рік 3 місяці
Розглядає посади: Офіс-менеджер, Рекрутер, Юрист, ще 7 посад
Юлія, 29 років, Житомир
Незакінчена вища освіта · Повна зайнятість
- Рекрутер, Best Help, 2 місяці
- Менеджер по роботі з клієнтами, Експертус Медіа, 9 місяців
Розглядає посади: Економіст, Фінансист, Модератор, ще 5 посад
Діана, 19 років, Житомир, Дистанційно
Незакінчена вища освіта · Повна зайнятість
- Касир, àбанк, АТ, 9 місяців
- Бухгалтер з первинної документації, Житомирводоканал, КП, 2 місяці
Ще 1 резюме цього кандидата
- Адміністратор , Житомир, 4 місяці тому
Розглядає посади: Офіс-менеджер, Продавець-консультант, Комірник, ще 5 посад
Приховано, Житомир
Повна зайнятість
- Менеджер з продажу, Dnipro-M, 1 рік 6 місяців
Розглядає посади: Адміністративний асистент, Проєктний менеджер, Координатор проєктів, ще 3 посади
Ірина, 43 роки, Житомир, Київ, Дистанційно
ІРИНА МІЩЕНКО Координація проєктів та адміністративна підтримка у неприбуткових організаціях • • м. Житомир ПРО МЕНЕ Досвід роботи в благодійних фондах і громадських організаціях на посадах...
Юлія, 39 років, Житомир, Київ, Бердичів
Вища освіта · Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Директор підприємства, ТОВ "Шинаутіль", 11 місяців
- Юрист / асистент керівника, ПП "Брикетуючі технології", 5 років 11 місяців
Ще 1 резюме цього кандидата
- Адміністративний асистент , Бердичів, Дистанційно, 1 місяць тому
Розглядає посади: Секретар, Адміністратор, Direct-менеджер, ще 7 посад
15 000 грн
Катя, 18 років, Житомир, Дистанційно
Середня освіта · Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Продавець-консультант, Книголенд, 4 місяці
- Адміністратор медичної клініки, Центр Медичної 3D Діагностики, 3 місяці
Розглядає посади: Офіс-менеджер, Продавець-консультант, Адміністратор, ще 7 посад
Каріна, 21 рік, Житомир
Середня освіта · Повна зайнятість
Розглядає посади: Адміністратор офісу, офіс-менеджер, Оператор 1C, Помічник керівника
22 000 грн
Світлана, 47 років, Житомир
Вища освіта · Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Інспектор відділу кадрів, КНП "Обласний медичний спеціалізований центр" ЖМР, 5 місяців
- Менеджер проєктів, Мистецтво, 1 рік 9 місяців
Розглядає посади: Помічник керівника, Асистент керівника
Сергій, 21 рік, Житомир, Дистанційно
Фоміненко Сергій Telegram: t.me/podipak Мета/позиція Content / Research Assistant | AI Assistant | Робота з інформацією та контентом Зацікавлений у роботі, де потрібно самостійно шукати й аналізувати...
Ще 1 резюме цього кандидата
- Монтажер, менеджер, адміністратор, редактор соц. мереж , Київ, Дистанційно, 13 годин тому
Розглядає посади: Помічник керівника, Продавець-консультант, Менеджер з продажу, ще 7 посад
Артем, 18 років, Житомир
Незакінчена вища освіта · Повна зайнятість
Освіта: 01.2025 - 01.2029: Факультет бізнесу та сфери обслуговування, спеціальність "менеджмент" (Державний університет "Житомирська політехніка").
Розглядає посади: Офіс-менеджер, Менеджер з логістики, Мерчендайзер, ще 7 посад
Яна, 32 роки, Житомир
Вища освіта
- Інспектор відділу якості, Ренет, ПП, 6 місяців
- Логіст, Фортуна-ЮС, 1 рік 8 місяців