Діана

Керівник відділу продажу (кейкаунт)

Розглядає посади:
Керівник відділу продажу (кейкаунт), Менеджер по роботі з національними мережами, Спеціаліст з тендерів, Керуючий магазином, Спеціаліст відділення банку
Вид зайнятості:
повна
Вік:
41 рік
Місто проживання:
Клевань
Готовий працювати:
Дистанційно, Клевань, Луцьк, Рівне

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Керівник відділу збуту

з 10.2015 по 10.2025 (10 років)
Водограй, ТОВ, Рівне (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

- робота з ключовими дистрибюторами, планування, мотивація торгових представників, контроль поставлених планів продажів: за період своєї роботи розширення представленості продукції з 2 до 12 областей України через залучення нових дистрибюторів, а також торгових мереж.
- Робота з національними мережами, заключення нових контрактів, розширення асортиментної матриці та ріст показників продажів: ТОВ “Фудком”, ТОВ “Експансія”, ТОВ “Новус Україна”, ТОВ “Альянс маркет”, ТОВ “Сільпо-Фуд”, ТОВ “Траш” - розширення асортиментної матриці від 2-3 СКЮ до 15-21 СКЮ. Підключення мереж: ТОВ “Фора”, “Ашан”, ТОВ “РЕЧІ”, “ТаДа”, мережа “Копійочка”
- Робота з державними та комерційними закупівлями (“Прозорро”). Пошук тендерів, робота з повним циклом участі від складання комерційної пропозиції до безпосередньої участі в аукціонах та при умові виграшу подальша робота з заключеними контрактами: Виграні тендери з військовими частинами, Рівненською та Хмельницькою АЕС, а також комерційними установами.
-Робота з індивідуальними клієнтами по ВТМ: Вода для мережі “Ашан” під ТМ “Red Bird”, питна вода для мережі “Брокард Україна” під ТМ “BRO Beauty”, Питна Вода для ТМ “Селянка”, Питна вода для мережі аптек під ТМ “Dr. Om”
- робота з розширенням асортименту виробництва, розробка продуктів, дегустація, створення брендів, дизайну та маркетингової стратегії для введення їх на ринок продажу.
- Планування виробництва продукції для повного забезпечення асортиментом клієнтів та реалізація даної продукції, в тому числі і логістика власним автопарком, а також залученням додаткових перевізників.

Директор

з 10.2011 по 12.2015 (4 роки 3 місяці)
ПП «Монарх», Клевань (Будівельна промисловість, деревообробка)

Організація роботи підприємства: проведення презентації товарів, закупівля матеріалів, відвантаження та контроль дебіторської заборгованості, підготовка та участь у всеукраїнських виставках з метою популяризації продукції.

Ведучий спеціаліст

з 01.2007 по 08.2008 (1 рік 8 місяців)
КБ «Приватбанк», Рівне (Фінанси, банки, страхування)

Залучення нових клієнтів, презентація, продаж банківських продуктів та послуг.

Освіта

Рівненський інститут словʼянознавства

Факультет міжнародних економічних відносин та бізнесу, спеціальність менеджер організацій та ЗЕД, Рівне
Вища, з 2002 по 2008 (6 років)

Знання і навички

  • Організованість
  • Комунікабельність
  • Здатність до навчання
  • Доброзичливість
  • Ведення CRM
  • Користувач 1С
  • MS Excel
  • Неконфліктність
  • Уміння аналізувати
  • Управлінські навички
  • Планування продажу
  • Чесність
  • Дисциплінованість

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: