Ярослав

Охоронець, водій, 20 000 грн

Розглядає посади:
Охоронець, водій, Водій
Вид зайнятості:
повна
Вік:
29 років
Місто проживання:
Ірпінь
Готовий працювати:
Буча, Гостомель, Ірпінь, Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Спеціаліст служби безпеки (охоронець) в ТРЦ Караван

з 02.2018 по нині (8 років 5 місяців)
ТОВ "ФСК", Київ (Охорона, безпека)

Обов'язки: дотримання громадського порядку на території ТРЦ та врегулювання критичних та конфліктних ситуацій.
Досягнення: досконально оволодів культурою спілкування з різними людьми. Добре знайомий з специфікою роботи на кожному посту в середині своєї фірми, замінюю різних працівників на їх робочих місцях.

Старший зміни охорони

з 04.2017 по 01.2019 (1 рік 10 місяців)
Техно Груп М (Ашан, ЧОП), Київ (Охорона, безпека)

Обов'язки: цілісність товару, контроль працівників та відвідувачів гіпермаркету "Ашан".
Досягнення: за 4 місяці роботи з молодшого охоронника до старшого зміни.

Освіта

Державний податковий університет м. Ірпінь

Криміналістика, Ірпінь
Незакінчена вища, з 2020 по 2025 (5 років)

Навчаюсь на заочній формі, тому роботі це не заважитиме.

Додаткова освіта та сертифікати

2014 рік, 3 місяця

Знання і навички

  • Пунктуальність
  • Стресостійкість
  • Пильність
  • Робота в команді
  • Організаторські здібності
  • Організованість
  • Ведення переговорів
  • Уважність
  • Критичне мислення
  • Керування транспортними засобами
  • Водійські права кат. B
  • Урегулювання конфліктів
  • Впевненість

Додаткова інформація

Також можу додати, що успішно займаюсь волонтерскою діяльністью разом з однодумцями у фонді "Майбутнє в долоньках". Ми збираємо та розвозимо пайки для малозабезпечених та найбільш вразливих категорій населення, а також військових.

Маю права категорії В та водійский стаж з 17 років. Отримав права у 2016 році, на машині їзжу кожен день. У вільний час можу потаксувати у таких службах як Болт, Убер, 838 та Уклон. Маю гарні відгуки та позитивну оцінку 5 у кожній службі, тому можу розглядати роботу водієм.

На разі працевлаштований, але залюбки розглядаю вакансії з більшою заробітною платою та зручнішим графіком, ніж працюю зараз, тому відкритий до співбесід та пропозицій.

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: