• PRO

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/13388416/

Менеджер з соцмереж

Вид зайнятості:
повна, неповна
Місто проживання:
Львів
Готовий працювати:
Дистанційно, Львів

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Адміністратор салону краси

з 06.2025 по нині (2 місяці)
Краса, фітнес, спорт

Продавець-консультант

з 01.2025 по 05.2025 (4 місяці)
A-Shop, Львів (Роздрібна торгівля)

Освіта

Львівський національний університет імені Івана Франка

Журналістика
Незакінчена вища, з 2023 по 2027 (4 роки)

Знання і навички

  • Стресостійкість
  • Відповідальність
  • Комунікабельність
  • Продуктивність
  • Креативність
  • Редагування текстів
  • Зосередженість
  • Фактчекінг
  • Медіаграмотність
  • MS Word
  • Користувач ПК
  • Адаптивність
  • Відеомонтаж
  • Грамотна усна та письмова мова
  • Canva

Знання мов

Англійська — середній

Додаткова інформація

Я дуже ініціативна, тому не хочу чекати до закінчення навчання, щоб спробувати спеціальність на собі.
У 2024 році я проходила навчально-ознайомчу практику на Волинському «12 Каналі». Написала інтервʼю з кінорежисером, провела маленьке журналістське розслідування, пробувала редагувати тексти і пропонувала свої ідеї для сюжетів.
Мене захопив увесь процес, тому я хочу пробувати ще, поки не досягну навичок професіонала.
Вірю, що ми зможемо дати один одному багато корисного. І я сподіваюсь, що зможу показати себе у компанії.

Інші резюме цього кандидата

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: