Резюме від 8 травня 2024 PRO

Денис

Керівник юридичного відділу, юрист, юрисконсульт, адвокат

Зайнятість:
Повна зайнятість, неповна зайнятість.
Вік:
39 років
Місто проживання:
Ізмаїл
Готовий працювати:
Дистанційно, Ізмаїл

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Директор юридичного департаменту (Head of legal department)

з 07.2022 по 04.2024 (1 рік 9 місяців)
приватне акціонерне товариство "Українське Дунайське пароплавство", Ізмаїл (Транспорт, логістика)

Організація та загальне керівництво роботою юридичного департаменту шиппінгової компанії, до функцій якого в тому числі віднесено: загальний правовий супровід діяльності компанії; організація договірної роботи, в тому числі ЗЕД; робота з досудового врегулювання конфліктів, спорів і суперечок; претензійно-позовна робота, в тому числі закордонні арбітражі та суди; робота у сфері майнових і земельних відносин.

Начальник юридичного відділу

з 09.2013 по 07.2022 (8 років 10 місяців)
державне підприємство "Адміністрація морських портів України" (Ізмаїльська філія - Адміністрація Ізмаїльського морського порту), Ізмаїл (Транспорт, логістика)

Організація та загальне керівництво роботою юридичного відділу Адміністрації морського порту, до функцій якого в т.ч. віднесено: загальний правовий супровід діяльності Адміністрації порту; участь в договірній роботі (включно в сфері публічних закупівель); робота з досудового врегулювання конфліктів, спорів і суперечок; претензійно-позовна робота; робота в сфері поводження з державним майном (включно з питаннями земельних та орендних відносин, реєстрацією майнових прав тощо).

Юрисконсульт ІІ категорії

з 06.2013 по 09.2013 (3 місяці)
державне підприємство "Адміністрація морських портів України" (Ізмаїльська філія - Адміністрація Ізмаїльського морського порту), Ізмаїл (Транспорт, логістика)

Загальне типове коло обов'язків in-house юриста, в т.ч. правовий супровід діяльності Адміністрації морського порту (самостійна підготовка та перевірка наданих на розгляд проєктів внутрішніх нормативних документів, правовий аналіз різноманітних питань та подій, тощо), участь в договірній роботі (самостійна підготовка та перевірка наданих на розгляд проєктів договорів і угод, підготовка протоколів розбіжностей та узгодження розбіжностей, участь в узгоджувальних переговорах, методологічне сприяння з питань публічних (державних) закупівель, представництво інтересів в АМКУ, тощо), претензійно-позовна робота (вжиття заходів досудового врегулювання спорів, складання всіх форм і видів процесуальних документів, представництво інтересів в судах всіх інстанцій та юрисдикцій тощо).

Юрисконсульт (різних категорій)

з 02.2010 по 09.2013 (3 роки 7 місяців)
ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство", Ізмаїл (Транспорт, логістика)

Загальне типове коло обов'язків in-house юриста, в т.ч. правовий супровід діяльності (самостійна підготовка та перевірка наданих на розгляд проєктів внутрішніх нормативних документів, правовий аналіз різноманітних питань та подій (включно аварії, морські події), тощо), участь в договірній роботі (самостійна підготовка та перевірка наданих на розгляд проєктів договорів і угод, підготовка протоколів розбіжностей та узгодження розбіжностей, участь в узгоджувальних переговорах, тощо), претензійно-позовна робота (вжиття заходів з досудового врегулювання спорів, складання всіх форм і видів процесуальних документів, представництво інтересів в судах всіх інстанцій та юрисдикцій, в т.ч. МАК при ТПП України та судах на території РФ).

Юрисконсульт

з 08.2004 по нині (19 років 9 місяців)
приватна юридична практика, Ізмаїл (Юриспруденція)

правова допомога юридичним та фізичним особам, в тому числі надання консультацій, представництво осіб в судах різних інстанцій (переважно цивільна юрисдикція), державних установах і організаціях, тощо.

Освіта

Міжрегіональна академія управління персоналом

Правознавство, митне та господарське право, Ізмаїл
Вища, з 2002 по 2007 (4 роки 9 місяців)

Додаткова освіта та сертифікати

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

2019

Тренінг за програмою "Landlord Port and Concessions" від MTBS

2019

Підтвердження рівня володіння знаннями у сфері публічних закупівель на порталі Уповноваженого органу

2021

Курси та навчання за програмою "Публічні закупівлі"

Постійно

Інші курси та тренінги (відеосемінари, тренінги та курси, семінари для підвищення кваліфікації адвоката, круглі столи тощо)

Постійно

Знання і навички

ЛІГА:ЗАКОН ZakonOnline Rada.gov.ua Державні реєстри ЄДРСР Трудові спори Господарські спори Знання законодавства України Ведення договірної роботи Продуктивність

Знання мов

  • Українська — вільно
  • Російська — вільно
  • Англійська — початковий

Додаткова інформація

ОСОБИСТІ ЯКОСТІ:
відповідальність, вміння працювати в команді, ініціативність, цілеспрямованість, порядність, комунікабельність, пунктуальність, готовність до динамічної роботи, стресостійкість, почуття гумору, прагнення до розвитку

ІНШЕ:
готовність до відряджень, в т.ч. закордонних.
Не палю, одружений.

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: