- Файл
Олег
Менеджер з продажу
Контактна інформація
Шукач вказав телефон та ел. пошту.
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/17118739/
Завантажений файл
Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.
Особисті дані:
Дата народження: 01.03.2002
Місто: Львів
Номер телефону: [
Email: [
Освіта:
У 2019 році, закінчивши Борщовицький НВК I-III ступенів, обрав для подальшого навчання економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю 075 «Маркетинг». У 2023 році отримав ступінь бакалавра у цьому навчальному закладі за вищезазначеною спеціальністю. Після цього, у тому ж 2023 році поступив у магістратуру в Національний університет "Львівська Політехніка" за тою ж спеціальністю – маркетинг. У даний момент є студентом II курсу у цьому ж навчальному закладі.
Досвід роботи:
На жаль, у даний момент не маю досвіду постійної роботи за спеціальністю маркетолога, проте наявний досвід проходження практики на посаді помічника маркетолога у компаній ТОВ «ЛембергМіт». Це підприємство займається виробництвом та збутом м’ясної продукції зі свинини. Я проходив практику у зазначеній компаній два рази:
• Перший: січень – лютий 2022 року;
• Другий: серпень – вересень 2024 року;
Під час проходження останньої практики, одним з моїх завдань була допомога в організації участі компанії у фестивалі вуличної їжі «STREET FOOD SO GOOD», що проходив у Львові з 31 серпня по 1 вересня 2024 року. Ще однією задачею було проведення опитування методом анкетування серед учасників названого фестивалю для отримання маркетингової інформації про споживчі уподобання респондентів та їхню обізнаність стосовно бренду м’ясних напівфабрикатів компанії «ЛембергМіт».
Окрім того, маю досвід організації благодійних ярмарків з метою збору коштів на допомогу Силам оборони України.
Знання та особисті якості:
Упевнений користувач в середовищі Windows (Word, Excel, PowerPoint), Наявні навички роботи в програмах відеомонтажу та обробки фото (до прикладу, у Adobe Premiere Pro), Комунікабельність, Ввічливість, Наполегливість Пунктуальність, Цілеспрямованість, Здатність до швидкого навчання, Зосередженість, Стресостійкість, Працьовитість, Дисциплінованість та відповідальність.
Знання мов:
Українська: високий рівень;
Англійська: середній рівень.
Сфери зацікавленості поза маркетинговою діяльністю:
Історія, географія, археологія, туризм, кінематограф, відеомонтаж, фотографія, техніка та спорт.
У подальшому буду радий працювати, отримувати професійний досвід та особистісно рости у команді професіоналів.
Схожі кандидати
-
Онлайн-консультант
Львів, Дистанційно -
Менеджер з продажу
Львів -
Менеджер з продажу
30000 грн, Львів -
Менеджер з продажу
Львів -
Менеджер з продажу
Львів -
Менеджер з продажу
40000 грн, Львів