• Файл

Михайло

Junior System Administrator

Розглядає посади:
Junior System Administrator, IT-спеціаліст, Системний адміністратор, Аналітик 1C, Інженер комп'ютерних систем, Адміністратор, Координатор логістики, Фахівець технічної підтримки, Інженер технічної підтримки, CRM-менеджер
Вік:
22 роки
Місто:
Одеса

Контактна інформація

Шукач вказав телефон .

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Завантажений файл

Версія для швидкого перегляду

Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.

Junior System Administrator / Technical Support Engineer
Місцезнаходження: Одеса (готовий до повної віддаленої роботи)
Англійська: Intermediate (середній рівень)
Професійний профіль
Технічний спеціаліст із досвідом підтримки користувачів та обслуговування цифрових екосистем. Глибокі знання Windows, macOS, iOS та Android. Спеціалізуюсь на розгортанні робочих місць, налаштуванні мережевого обладнання та забезпеченні безпеки даних. Завдяки навчанню за напрямом «Кібербезпека», приділяю особливу увагу захисту конфіденційної інформації та автоматизації процесів підтримки.
Освіта
Одеська політехніка, факультет кібербезпеки (незакінчена вища освіта, 2021 – 2026)
Технічні навички
• Підтримка робочих місць (Service Desk): повне налаштування ПК (Windows, macOS) та мобільних пристроїв (iOS, Android). Встановлення та оптимізація ОС, драйверів, антивірусів та робочого ПЗ.
• Налаштування обладнання та інтернету: Конфігурація Wi-Fi-роутерів, точок доступу, діагностика проблем із підключенням, налаштування принтерів та іншої периферії.
• Віддалений доступ та безпека: Досвід роботи через AnyDesk, TeamViewer та VPN. Впровадження двофакторної аутентифікації (2FA) для захисту облікових записів.
• Хмарні інструменти та CRM: адміністрування Google Workspace (управління поштою, спільними дисками та доступом), впевнена робота з Google Sheets та базове розуміння CRM-систем.
• Міграція та збереження даних: Безпечне перенесення інформації між різними платформами (Apple ↔ Android), створення систем резервного копіювання (бекапів) важливих документів.
Досвід роботи
Технічний експерт / Service Engineer
Skay.ua, Одеса | Травень 2025 – працюю зараз
• Надавав технічну підтримку користувачам (L1/L2 Support) у динамічному середовищі роздрібної торгівлі.
• Здійснював міграцію даних між iOS, Android, macOS та Windows без втрати інформації клієнтів.
• Проводив діагностику та усунення програмних помилок, налаштовував ПЗ для віртуалізації (Parallels Desktop).
• Надавав консультації з питань ліцензування та встановлення продуктів Microsoft Office і сервісів Apple.
Спеціаліст з впровадження технічних рішень (Freelance / Projects)
• Спроектував та впровадив технічну інфраструктуру для малого бізнесу: налаштування парку ПК, мережевого обладнання та хмарних сховищ.
• Автоматизував процеси оновлення ПЗ та створення резервних копій для стабільної роботи систем.
Особисті досягнення
• Успішно налаштував технічну інфраструктуру для понад 100 користувачів, враховуючи індивідуальні вимоги до продуктивності.
• Самостійно опанував адміністрування macOS на високому рівні, що дозволяє підтримувати змішані корпоративні парки техніки (Apple + PC).
• Швидко адаптуюся до нових інструментів комунікації (Slack, Jira) для ефективної роботи у віддалених командах.

Особисті якості
Системне мислення, висока швидкість вирішення технічних інцидентів, відповідальність та орієнтованість на результат.

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: