Резюме от 15 мая 2018 PRO

Лабач Наталия Михайловна

Банковский юрист

Полная занятость, неполная занятость.

Дата рождения:
19 апреля 1977 (41 год)
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Радник Голови Правління, начальник управління юридичного супроводження Департаменту супроводження роботи тимчасової адміністрації, заступник директора Департаменту супроводження процедури ліквідації

с 06.2015 по 09.2017 (2 года 3 месяца)
ПАТ "БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ", Киев (Банк)

Координація роботи структурних підрозділів Банку в процесі процедури його ліквідації; консолідація інформації для подання відповідей та документів на запити Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд); супроводження підготовки звітності Банку перед Фондом та забезпечення їх своєчасного надання Фонду; сприяння Уповноважені особі фонду щодо належного вжиття заходів для забезпечення збереження майна (активів) та документів банку в тому числі аналіз здійснених заходів та розробка і підготовка найменш витратної для Банку процедури щодо реалізації процесу повернення дебіторської заборгованості; проведення переговорів з контрагентами щодо добровільного виконання зобов’язань останніми перед Банком та мінімізація витрат банку пов’язаної з претензійно-позовною роботою; сприяння у здійсненні всіх необхідних заходів та вжиття максимальних зусиль для уникнення конфлікту інтересів та демократичного врегулювання спірних питань щодо належного задоволення вимог кредиторів у відповідності до встановленої черговості; здійснення координації дій структурних підрозділів банку при проведенні зарахування зустрічних однорідних вимог протягом процедури ліквідації; здійснення контролю та організація роботи структурних підрозділів банку пов’язаної з обов’язковим комплексом дій при виявленні нікчемних правочинів.

Начальника юридичного управління, після зміни структури Директор юридичного департаменту

с 07.2013 по 03.2015 (1 год 8 месяцев)
ПАТ "ГРІН БАНК", Киев (Банк)

Юридичне супроводження роботи банку та відділень: вся господарська діяльність, здійснення банківських операцій, розробка та погодження: положень, інструкцій, стандартів нових продуктів, наказів, розпоряджень, договорів (господарських, кредитних в тому числі факторинг та лізинг, застави, трудових та ін.). Проведення переговорів з контрагенами, супроводження та підписання договорів, підготовка до укладення правочинів.Супроводження перевірок НБУ, обшуків та здійснення тимчасового доступу до речей та документів правоохоронними органами всіх рівнів, написання скар, заперечень, відповідей на запити. Забезпечення захисту інтересів банку після проведення перевірок на всіх рівнях в тому числі і в судах та ін.

Заступник начальника управління супроводження активних операцій банку Юридичного департаменту після зміни структури Керівник групи з правового забезпечення активних операцій банку

с 11.2008 по 07.2013 (4 года 8 месяцев)
ПАТ "АКТИВ-БАНК", Киев (Банк)

Підготовка висновків по кредитуванню юридичних та фізичних осіб резидентів і нерезидентів, підготовка договорів іпотеки, застави, відступлення права вимоги та ін., супроводження їх нотаріального укладення від імені банку. Розробка типових договорів пов’язаних з кредитуванням та забезпеченням зобов’язань. Погодження та розробка внутрішніх нормативних актів пов’язаних з оформленням, проведенням та супроводженням активних операцій. Надання юридичних висновків, проведення моніторингу правильності оформлення виданих кредитів та ін.

Заступник начальника управління-начальника відділу правового забезпечення кредитування корпоративних клієнтів управління активних операцій банку.

с 11.2006 по 07.2008 (1 год 8 месяцев)
ВАТ "КРЕДИТПРОМБАНК", Киев (Банк)

Координація роботи відділу та управління стосовно супроводження активних операцій, розміщення іноземних інвестицій, кредитування інвестиційних проектів, надання висновків щодо можливості створення фондів фінансування будівництва, а також кредитування діючих. Погодження висновків філій на отримання кредитів, що перевищують їх ліміти, підготовка висновків про можливість отримання кредитів юридичними та фізичними особами, а також по програмі Державної іпотечної установи включаючи погодження умов співпраці і розробки спільних типових договорів та інших супровідних документів. Надання роз’яснень на запити пов’язані з здійсненням активних операцій банком. Участь в кредитному комітеті банку та ін.

Начальник відділу правового забезпечення

с 08.2006 по 11.2006 (3 месяца)
КМД «Індекс-Банк», Киев (Банк)

Супроводження банківських операцій та господарської діяльності. Надання висновків стосовно можливості кредитування юридичних та фізичних осіб, правомірності арешту коштів на рахунках та проведення виїмок, погодження відкриття рахунків юридичним та фізичним особам, підписання договорів застави та іпотеки, вчинення виконавчих написів, представництво інтересів у суді. Членство в кредитній комісії та ін.

Головний юрисконсульт, начальник відділу загального правового забезпечення

с 01.2003 по 08.2006 (3 года 7 месяцев)
ВАТ КБ “Надра”, Киев (Банк)

Загальне правове забезпечення банківської діяльності: підготовка та розробка господарських договорів, страхування, лізинг, реклама, поставка, підряди, зовнішньоекономічні контракти, надання консультацій, юридичних висновків та роз’яснень з питань поточної діяльності банку, супроводження перевірок, правове забезпечення трудової діяльності та ін.
Оцінка документів для придбання нерухомості (укладення угод купівлі-продажу нерухомості по всій Україні) або її оренди, юридичне супроводження відкриття філій, відділень, моніторинг діяльності філіальної мережі та ін (часті відрядження).

Юрисконсульт

с 02.2002 по 01.2003 (11 месяцев)
АБ “Еталон”, реорганізовано в Київську Центральну філію АППБ “АВАЛЬ”, Киев (Банк)

Підготовка та розробка господарських договорів, договорів застави, поруки на розрахунково-касове обслуговування, еквайрінгові договори перевірка та підготовка локальних нормативних документів банку, переписка з контролюючими органами та клієнтами, підготовка запитів/відповідей та їх законодавче обґрунтування, надання юридичних висновків та роз’яснень з питань поточної діяльності банку та ін.

Головний юрисконсульт

с 08.2001 по 04.2002 (8 месяцев)
Головне управління Національного банку України по м. Києву і Київській області, Киев (НБУ)

Правове забезпечення роботи: банківського нагляду, валютного контролю, інкасації, бухгалтерії та інших структурних підрозділів. Розгляд установчих документів банків поданих для реєстрації, перевірка документів для отримання реєстраційних свідоцтв та дозволів на здійснення інвестицій за кордон, розробка та розгляд проектів договорів, участь у тендерному комітеті, відповіді на запити правоохоронних та контролюючих органів та банків, представництво інтересів у господарському суді.

Юрисконсульт, в.о.начальника управління правового забезпечення роботи з рахунками клієнтів, директор департаменту операцій з рахунками клієнтів.

с 09.1995 по 08.2001 (5 лет 11 месяцев)
Акціонерному банку «Банкірський Дім», реорганізовано в Державно-акціонерний спеціалізований імпортно-експортний банк України “УК, Киев (Банк)

Ведення протоколів правління та загальних зборів акціонерів, підготовка та юридична оцінка договорів, робота з БТІ, нотаріальними конторами, ведення кадрової роботи (накази, оформлення трудових книжок).
Методичне керівництво роботою пов’язаною з здійсненням активно-пасивних операцій: відкриттям та веденням рахунків, залучення депозитів, перевірка на відповідність чинного законодавства України наданих пакетів документів, відкриття та закриття всіх банківських рахунків, блокування коштів та арешти рахунків, контроль процесу виїмки документів, розробка необхідних для роботи проектів документів, підготовка локальних нормативних документів, контроль за проведенням розрахунково-касового обслуговування, переговори з клієнтами, робота з НБУ та ДПІ в тому числі і супроводження планових та позапланових перевірок, правоохоронних та контролюючих органів.


Образование

Інститут економіки, управління та господарського права

Правознавство, Киев

Высшее, с 09.1994 по 06.1999 (4 года 9 месяцев)

спеціаліність - правознавство, професія - юрист, кваліфікація - спеціаліст


Профессиональные навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Word, Excel, Lotus, FAR manager, Internet, юридичні програми: Консультант, Закон, Право, Liga, ОДБ-Мьобіус
  • Правове супроводження банківської діяльності (20 лет опыта)
    Эксперт, использую в настоящее время.

Дополнительная информация

Свідоцтво міжнародного центру приватизації, інвестицій та менеджменту про закінчення курсу «Оцінка нерухомості та бізнесу в банківській справі». 1996р;
Сертифікати про участь у семінарах практикумах: Договірні відносини за ГКУ та ЦКУ в 2005р.;
Трудове право: особливості застосування, судова практика (28.03.2006р.);
Посвідчення водія, категорії “В”.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категориях
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: