Резюме від 2 серпня 2018 PRO

Лабач Наталия Михайловна

Советник по правовым вопросам, руководитель, заместитель юридической службы

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
41 рік
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Радник Голови Правління, начальник управління юридичного супроводження Департаменту супроводження роботи тимчасової адміністрації, заступник директора Департаменту супроводження процедури ліквідації

з 06.2015 по 09.2017 (2 роки 3 місяці)
ПАТ "БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ", Киев (фінансова)

Координація роботи структурних підрозділів Банку в процесі процедури його ліквідації; консолідація інформації для подання відповідей та документів на запити Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд); супроводження підготовки звітності Банку перед Фондом та забезпечення їх своєчасного надання Фонду; сприяння Уповноважені особі фонду щодо належного вжиття заходів для забезпечення збереження майна (активів) та документів банку в тому числі аналіз здійснених заходів та розробка і підготовка найменш витратної для Банку процедури щодо реалізації процесу повернення дебіторської заборгованості; проведення переговорів з контрагентами щодо добровільного виконання зобов’язань останніми перед Банком та мінімізація витрат банку пов’язаної з претензійно-позовною роботою; сприяння у здійсненні всіх необхідних заходів та вжиття максимальних зусиль для уникнення конфлікту інтересів та демократичного врегулювання спірних питань щодо належного задоволення вимог кредиторів у відповідності до встановленої черговості; здійснення координації дій структурних підрозділів банку при проведенні зарахування зустрічних однорідних вимог протягом процедури ліквідації; здійснення контролю та організація роботи структурних підрозділів банку пов’язаної з обов’язковим комплексом дій при виявленні нікчемних правочинів.

Директор юридичного департаменту

з 07.2013 по 03.2015 (1 рік 8 місяців)
ПАТ "ГРІН БАНК", Киев (фінансова)

Правове супроводження діяльності банку: розробка та погодження: положень, інструкцій, стандартів нових продуктів, наказів, розпоряджень, договорів (господарських, кредитних в тому числі факторинг та лізинг, застави, трудових та ін.). Проведення переговорів з контрагенами, супроводження та підписання договорів, підготовка до укладення правочинів.Супроводження перевірок НБУ, обшуків та здійснення тимчасового доступу до речей та документів правоохоронними органами всіх рівнів, написання скар, заперечень, відповідей на запити. Забезпечення захисту інтересів банку після проведення перевірок на всіх рівнях в тому числі і в судах та ін.

Заступник начальника управління супроводження активних операцій банку Юридичного департаменту після зміни структури Керівник групи з правового забезпечення активних операцій банку

з 11.2008 по 07.2013 (4 роки 8 місяців)
ПАТ КБ "Актив банк", Киев (фінансова)

Підготовка висновків по кредитуванню юридичних та фізичних осіб резидентів і нерезидентів, підготовка договорів іпотеки, застави, відступлення права вимоги та ін., їх нотаріального укладення. Розробка типових договорів, погодження та розробка внутрішніх нормативних актів. Надання юридичних висновків, проведення моніторингу правильності оформлення виданих кредитів.

Заступник начальника управління-начальника відділу правового забезпечення кредитування корпоративних клієнтів управління активних операцій банку

з 11.2006 по 07.2008 (1 рік 8 місяців)
ВАТ «Кредитпромбанк», (фінансова)

Координація роботи що пов"язана з супроводженням активних операцій, розміщенням іноземних інвестицій, кредитуванням інвестиційних проектів, наданням висновків щодо можливості створення фондів фінансування будівництва, а також кредитування діючих. Погодження висновків філій, що перевищують їх ліміти, підготовка висновків про можливість отримання кредитів, також по програмі Державної іпотечної установи. Надання роз’яснень на запити пов’язані з здійсненням активних операцій банком. Участь в кредитному комітеті банку.

Начальник відділу правового забезпечення Супроводження банківських операцій та господарської діяльності

з 08.2006 по 11.2006 (3 місяці)
КМД «Індекс-Банк», (фінансова)

Надання висновків по кредитуванню юридичних та фізичних осіб, правомірності арешту коштів на рахунках та проведення виїмок, погодження відкриття рахунків, підписання договорів застави та іпотеки, вчинення виконавчих написів, представництво інтересів у суді. Членство в кредитній комісії.

Начальник відділу загального правового забезпечення

з 01.2003 по 08.2006 (3 роки 7 місяців)
ВАТ КБ “Надра”, (фінансова)

Загальне правове забезпечення банківської діяльності: підготовка та розробка господарських договорів, страхування, лізинг, реклама, поставка, підряди, зовнішньоекономічні контракти, надання консультацій, юридичних висновків та роз’яснень з питань поточної діяльності банку, супроводження перевірок, правове забезпечення трудової діяльності та ін.Оцінка документів для придбання нерухомості або оренди.

Юрисконсульт

з 04.2002 по 01.2003 (9 місяців)
АБ “Еталон”, (фінансовая)

Підготовка та розробка господарських договорів, договорів застави, поруки на розрахунково-касове обслуговування, еквайрінгові договори перевірка та підготовка локальних нормативних документів , підготовка запитів/відповідей та їх законодавче обґрунтування, надання юридичних висновків та роз’яснень з питань поточної діяльності банку та ін.

Головний юрисконсульт

з 08.2001 по 04.2002 (8 місяців)
Головне управлінні Національного банку України по м. Києву і Київській області (фінансова), (банківська)

Правове забезпечення банківського нагляду, валютного контролю, інкасації, бухгалтерії та інших структурних підрозділів. Розгляд установчих документів банків, перевірка документів для отримання свідоцтв та дозволів на здійснення інвестицій за кордон, розробка та розгляд проектів договорів, участь у тендерному комітеті, відповіді на запити, представництво інтересів у господарському суді.

1995-1998р. юрисконсульт з 01.10.98р.-20.09.99р. в.о начальника управління правового забезпечення роботи з рахунками клієнтів, з 01.05.00р-17.08.01 директор департаменту операцій з рахунками клієнтів

з 09.1995 по 08.2001 (5 років 11 місяців)
Акціонерний банк «Банкірський Дім»який було реорганізовано в Державно-акціонерний спеціалізований імпортно-експортний банк Украї, Киев (фінансова)

Ведення протоколів правління та загальних зборів акціонерів, підготовка та юридична оцінка договорів, робота з БТІ, нотаріальними конторами, ведення кадрової роботи. Відкриттям та веденням рахунків, перевірка наданих документів, блокування коштів,арешти рахунків, контроль виїмки документів, розрахунково-касового обслуговування, робота з НБУ та ДПІ в тому числі і супроводження перевірок.


Освіта

Інститут економіки, управління та господарського права

Правознавства, Киев
Вища, з 09.1994 по 06.1999 (4 роки 9 місяців)

кваліфікація - спеціаліст


Професійні та інші навички

  • Навички роботи з комп’ютером
    Word,Excel,Lotus, FAR manager,юридичні програми:Консультант,Закон, Liga,банківська програма ОДБ-Мьобіус.
  • Супроводження господарської діяльності, банківських операцій (20 років досвіду)
    Просунутий, використовую в даний час.

Додаткова інформація

Контактні телефони: моб. [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація») моб. [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація») моб.[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
E-mail:[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

Фріланс - юридичне супроводження:
будівельних компаній,
компаній що займаються інформаційно-консультаційними послугами (семінари, ребрендінг),
перевізників: СПД


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: