Катерина
Керівник логістичного відділу
- Вік:
- 51 рік
- Місто:
- Кривий Ріг
Контактна інформація
Шукач вказав телефон та ел. пошту.
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/18354876/
Досвід роботи
Керівник з логістики
з 10.1999 по нині
(26 років 10 місяців)
ТОВ "Полі-пак" (Автобізнес та автосервіс)
Додаткова освіта та сертифікати
Немає додаткової освіти та сертифікатів.
Знання і навички
- Дисциплінованість
- Впевнений користувач ПК
- Ведення документації
- Стресостійкість
- Відповідальність
- Здатність до навчання
- Старанність
- Комунікабельність
- Управління персоналом
- Управлінські навички
Схожі кандидати
-
Головний інженер, керівник, директор, топменеджер
75000 грн, Кривий Ріг -
Начальник відділу продажу
Кривий Ріг, Одеса -
Технічний директор, головний інженер, керівник департаменту, проєктів
70000 грн, Кривий Ріг, Вінниця , ще 8 міст -
Начальник виробничо-технічного відділу
50000 грн, Кривий Ріг, Івано-Франківськ , ще 7 міст -
Начальник департаменту закупівель
60000 грн, Кривий Ріг, Дніпро , ще 8 міст -
Директор департамента
100000 грн, Кривий Ріг, Дніпро , ще 2 міста