Родіон
Водій
- Розглядає посади:
- Водій, Слюсар-ремонтник, Пайщик, Бригадир, Майстер цеху, Детейлер, Менеджер з продажу
- Місто:
- Київ
Контактна інформація
Шукач вказав телефон .
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/19751575/
Завантажений файл
Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.
Коровченко Родіон Володимирович, 02.11.1983 р.н., тел. [
Освіта: вища (магістратура), у 2021 році закінчив з відзнакою Українську державну академію залізничного транспорту за спеціальністю рухомий склад та спеціальна техніка залізничного транспорту (Локомотиви та локомотивне господарство). У 2024 році отримав ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка.
Досвід роботи: майже вся трудова діяльність пройшла на залізничному транспорті: з липня 2004 по серпень 2009 працював в структурному підрозділі «Лиманське локомотивне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» слюсарем з ремонту рухомого складу дільниці ПР-3 електровозів цеху ремонту локомотивів, з серпня 2009 року працював за переведенням бригадиром механічної дільниці. З вересня 2025 по травень 2026 працював налагоджувальником контрольно – вимірювальних приладів філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури» АТ «Укрзалізниця». Працював водієм в таксі.
Маю власне авто і великий досвіт роботи водієм на різних видах транспорту в тому числі на мікроавтобусах та мінівенах.
Дисциплінований, комунікабельний, відповідальний, надійний, доброзичливий, готовий працювати в команді.
Схожі кандидати
-
Водитель-курьер со своим автомобилем
40000 грн, Київ -
Водій
35000 грн, Київ -
Менеджер, технік, логіст, водій, механік, представник
90000 грн, Київ, Інші країни -
Водій
Київ -
Водій
25000 грн, Київ -
Водій
Київ