Резюме от 11 октября 2018 PRO

Філончук Микола Анатолійович

Начальник транспортного отдела

Полная занятость.

Возраст:
49 лет
Город:
Житомир

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Директор

с 02.2011 по 04.2014 (3 года 2 месяца)
Біоварм, Коростишів (Виробництво паливних гранул (пелет))

Прийшов на виробництво яке взагалі не знав. На ходу вивчав виробництво та обладнання. Займався всіма питаннями організації безперебійної роботи обладнання , підбором працівників . Не тільки організовував а й безпосередньо приймав участь в ремонті і обслуговуванні обладнання власними руками. Отримав всі дозвільні документи на виробництво. Вдало попрацював 2011-12 р.. В 2013р. впали ціни на продукцію і виробництво стало збитковим. Власники виставили фірму на продаж.

Начальник транспортного відділу

с 05.1993 по 03.2013 (19 лет 10 месяцев)
Івницький мясокомбінат "Агросервіс", Андрушівка (Переробка сільськогосподарської продукції)

Працював на підприємстві з моменту заснування до зупинки. В експлуатації постійно були до 20 одиниць техніки - вантажні та легкові автомобілі, автобус, трактори, бульдозер, екскаватор, різноманітна сільско-господарська техніка, вантажні автомобілі обладнанні для перевезення харчових продуктів(рефрежератори) а також автонавантажувачі та електрокари. З початку всю документацію вів сам, пізніше підлеглі; нач.склада ПММ, діспечер, механік. Займався всіма питаннями підбору кадрів та юридичного супровіду; ДАІ, реєстрація і страхаве забезпечення, аренда. Обслуговування та ремонт техніки на власній базі підприємства, при необхідності пошук сторонніх фірм. Складав заявкі на зап. частини, вивчав ринок цін, збирав рахунки, організовував доставку. Режим праці був цілодобовий- за потребую.


Образование

Житомирський сільськогосподарський технікум

Механізація сільського господарства, технік-механік, Житомир
Среднее специальное, с 09.1990 по 10.1992 (2 года 1 месяц)


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Впевнений користувач ПК. Працював з програмою контролю транспорту "Глобус".


Знание языков

Русский — средний


Дополнительная информация

Характер спокійний і врівноважений, чесний та працелюбний. Шкідливих звичок не мав і не маю. Прагматичний та цілеспрямований. В рамках наданих повноважень вмію приймати самостійно рішення і нести за них відповідальність. Здатний до не шаблонного мислення та бистрого навчання для досягнення високих результатів.
Захоплююся автомобілями-позашляховиками. Маю в особистому користуванні два автомобіля. Весь вільний час присвячую вивченню, вдосконаленню та доукомплектування автомобілів. Маю багато власних вдалих технічних рішень. Подобається робити все власними силами.
Посвідчення водія категорії- АВСЕ. Стаж 24 р. Маю власний автомобіль MITSUBISHI PAJERO-2008p. та ЛуАЗ-969М. Починав свою трудову діяльність трактористом, тому маю посвідчення тракториста категорії -БВ


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: