Резюме від 27 березня 2020 PRO

Трифонов Андрій Володимирович

Адвокат

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
55 років
Місто:
Запоріжжя

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та адресу.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Головний спеціаліст-юрисконсульт

з 01.2018 по 08.2018 (7 місяців)
Департамент охорони здоров'я Запорізької міської ради, Запорожье (юридичне супроводження діяльності департаменту)

Провідний юрисконсульт

з 08.2015 по 01.2018 (2 роки 5 місяців)
Комунальний заклад "Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги" Запорізької обласної ради, Запорожье (Соціальна)

Надання юридичних консультацій, юридичне супроводження господарської діяльності (договірна робота), підготовка позовних заяв та інших процесуальних документів.

начальник служби безпеки

з 06.2008 по 06.2015 (7 років)
ПАТ "Полтава-банк", Запорожье (банк)

Претензійно-позовна робота, представництво інтересів банку в судах, правоохоронних органах та відділах Державної виконавчої служби по стягненню проблемної заборгованості, по трудових та господарських спорах, супроводження кримінальних справ стосовно колишніх працівників та виконавчих проваджень, проведення переговорів з проблемними клієнтами стосовно добровільного погашення заборгованості. Перевірка осіб, які приймаються на роботу до банку, контроль за дотриманням трудової та фінансової дисципліни співробітниками банку, контроль за дотриманням заходів безпеки, проведення занять з працівниками стосовно вказаного вище.

Начальник служби фінансово-економічної безпеки

з 06.2006 по 05.2008 (1 рік 11 місяців)
ДП "Рідна марка", Запоріжжя, філія (Оптова торгівля безалкогольними напоями та пивом, дистрибуція)

Контроль за дотриманням трудової дисципліни співробітниками підприємства, перевірка осіб, які приймаються на роботу, контроль за станом дебіторської заборгованості та вжиття досудових заходів щодо її повернення: проведення переговорів з контрагентами, підготовка та вручення їм претензій. Підготовка та подача позовних заяв до суду, представництво інтересів компанії в судах та Державній виконавчій службі на стадії виконавчого провадження.

Начальник служби безпеки

з 02.2005 по 06.2006 (1 рік 4 місяці)
ТОВ "ЕКО", Запоріжжя, філія (мережа продуктових супермаркетів)

Контроль за дотриманням трудової дисципліни співробітниками підприємства, перевірка осіб, які приймаються на роботу, організація роботи охорони та контроль за її роботою. Проведення профілактичних заходів щодо недопущення крадіжок ТМЦ, виявлення фактів крадіжок та осіб, які їх скоїли, проведення службових розслідувань та підготовка пропозицій керівництву щодо покарань винних осіб.


Освіта

Харківський національний університет внутрішніх справ

Правознавство, юрист, Харків
Вища, з 07.2002 по 07.2006 (4 роки)

Харківське гвардійське вище танкове командне училище

Інженер з експлуатації гусеничних та колісних машин, Харків
Вища, з 07.1982 по 07.1986 (4 роки)

Служба у Збройних Силах на офіцерських посадах 16,5 років, служба в органах внутрішніх справ України на посадах старшого начсостава - 7 років.


Додаткова освіта

 • товариство "Знання України", курси підвищення кваліфікації (2002,1 місяць)
 • Державні закупівлі в Україні (2016)
 • Актуальні питання запобігання корупції у сфері публічного управління (2018, короткостроковий семінар)
 • Сучасна медична реформа в Україні: сутність, правове забезпечення, соціальні наслідки (2018, короткостроковий семінар-практикум)

Професійні та інші навички

 • Навички роботи з комп’ютером
  Володіння комп'ютером на рівні впевненого користувача, знання програм Word, Exel, Інтернет, НАУ, Законодавство України, Ліга-Закон, поштових програм та ін.
 • Складання процесуальних документів (10 років досвіду)
  Просунутий, використовую в даний час.
 • Вміння планувати роботу, виділяти головне (20 років досвіду)
  Просунутий, використовую в даний час.
 • Вміння працювати з людьми (20 років досвіду)
  Просунутий, використовую в даний час.

Знання мов

Українська — вільно


Додаткова інформація

закінчив Харківське гвардійське вище танкове командне училище за спеціальністю „командна, тактична, гусеничні та колесні машини” з дипломом „Інженер з експлуатації гусеничних та колесних машин”; та Харківський Національний університет внутрішніх справ за кваліфікацією „Правознавство” з дипломом спеціалиста-юриста. Пенсіонер МВС, підполковник міліції. Маю досвід роботи на посадах заступника начальника районного та міського відділу внутрішніх справ. З червня 2005 р. по липень 2006 р. – начальник служби безпеки об’єктів ТОВ „ ЕКО ” у м. Запоріжжі . З липня 2006 р. по квітень 2008 р. - начальник відділу фінансово-економічної безпеки (служба безпеки та юридичне супроводження діяльності підприємства) Запорізької філії ДП „Рідна марка”, з 02 червня 2008 р. по теперішній час – начальник служби безпеки Запорізького регіонального управління ПАТ «Полтава-банк» - досвід роботи в банківській сфері 7 років.
Досвід роботи (служби) на керівних посадах понад 25 років, вміння керувати великим колективом, ПК на рівні користувача, вільне володіння українською та російською мовами, відмінні знання трудового права, господарського та цивільного права i процесу, виконавчого провадження, сучасного законодавства та вміння його застосовувати, великий досвід претензійної та позовної роботи, особливо в сфері кредитних правовідносин, складання процесуальних документів та скарг, представництва інтересів юридичних та фізичних осіб в судах та правоохоронних органах, органах державної виконавчої служби, досвід ведення переговорів та стягнення заборгованості з проблемних клієнтів, наявність функціональних зв’язків.
Особливі якості: дисциплінованість, порядність, цілеспрямованість, вимогливість до себе та підлеглих, відповідальність.
Досконале знання та володіння вогнепальною зброєю, спецзасобами. Наявність власного автомобілю, посвідчення водія категорій “ В, С, D ”, досвід водія понад 25 років. Готовність до відряджень та роботи в умовах ненормованого робочого дня, не заперечую проти роботи за сумісництвом. Офіційне оформлення на роботу не обов’язкове.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: