Резюме от 13 октября 2017

Грабовська Марина Валентинівна

Офіс-менеджер

Полная занятость.

Дата рождения:
29 июля 1992 (25 лет)
Город:
Львов
Готов переехать в:
Ровно

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Грабовська (Чепель) Марина Валентинівна
Вік: 25 років
Місто проживання: Львів, вул. Наукова, 53.
Сімейний стан: Одружена
Телефон, e-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»), [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Ціль:
Застосування свого професійного досвіду, навичок та знань. Кар'єрний ріст.

Досвід роботи:
Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Гощанської РДА
Фахівець із соціальної роботи
14.10.2013 р. – 24.10.2014 р.
Обов’язки:
виявлення та реєстрація сімей, окремих громадян, підлітків та дітей, які потребують соціальної, медичної, юридичної, психологічної, педагогічної, матеріальної та іншої допомоги, охорони й захисту їх морального, фізичного та психологічного здоров’я. Здійснення соціального супроводу сімей. Проведення психологічних та педагогічних консультацій. Співпраця з державними органами та установами соціального захисту населення. Ведення документації.

Управління соціального захисту населення Гощанської РДА
Головний державний соціальний інспектор
28.10.2015 р. – 07.06.2017 р.
Обов'язки:
здійснення контролю за правильністю надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та інших соціальних допомог (субстдій, пільг тощо). Перевірка достовірністі та повноти інформації про доходи і майновий стан осіб, складання актів обстеження матеріально-побутових умов, підготовка позовів до судових органів щодо стягнення надміру виплаченої та наданої з порушенням законодавства державної соціальної допомоги, співпраця з місцевими органами державної служби зайнятості, державними органами нагляду за охороною праці, профспілковими та громадськими організаціями у вирішенні питань соціального захисту населення, секретар комісій по призначенню державних соціальних допомог, субсидій, пільг та комiсiї з питань призначення (вiдновлення) соцiальних виплат внутрiшньо перемiщеним особам.
Освіта:
01.09.2009 р. – 30.06.2014 р.
Рівненський державний гуманітарний університет.
Організатор початкової освіти, вчитель початкової школи, практичний психолог.
Диплом спеціаліста.

Вміння та навички: досвід роботи на державній службі, знання та володіння ПК (Word, Excel, робота з інтернетом і т.п.). Ведення документації. Навики створення та проведення презентацій. Організації різного роду заходів.

Додаткова інформація:

Ініціативність, стресостійкість, комунікабельність, доброзичливість, цілеспрямованість, відповідальність, енергійність, відкритість до нового. Знання української та російської мов, розуміння англійської. Наявність закордонного паспорту та посвідчення водія. Бажання удосконалюватись у професійній діяльності.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: