Резюме від 27 березня 2020 PRO

Іщук Дмитро Олегович

Sales manager, 20 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
32 роки
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Головний економіст з ризик-менеджменту відділу моніторингу та аналізу операційних ризиків Департаменту стратегічного ризик-менеджменту та прогнозування

з 04.2019 по нині (1 рік)
АТ "ОЩАДБАНК", Київ (Банк)

Приймаю участь в забезпеченні участі Відділу в організації ефективної системи управління операційними ризиками, що складається з: підтримки процесу управління операційними ризиками, загального моніторингу операційних ризиків, забезпечення розробки методології управління операційними ризиками Банку, підтримки ефективної діяльності КУОР Банку та правління з управління операційними ризиками.
Приймаю участь у розробці, впровадженні та супроводженні політики, процедур та інших внутрішньобанківських документів з управління операційними ризиками і своєчасний перегляд встановлених рівнів толерантності до відповідних операційних ризиків.
Приймаю участь у впровадженні в практику нових форм та методів управління операційними ризиками.
Приймаю участь у проведенні експертизи політик, положень, регламентів, процедур, методик розроблених іншими структурними підрозділами Банку на відповідність Стратегії управління ризиками, політик з управління операційними ризиками, лімітам та обмеженням встановленим правлінням та профільними комітетами Банку.
Здійснюю моніторинг дотримання існуючих політик, положень, методик, регламентів та процедур з управління операційними ризиками. Своєчасно інформує керівництво Управління та Департаменту про виявлені порушення.
Приймаю участь у підтримці процесу управління операційними ризиками, проведенні загального моніторингу операційних ризиків, забезпеченні розробки методології управління операційними ризиками Банку.
Проводжу експертну оцінку функціональних можливостей інформаційно-програмного забезпечення з автоматизації діяльності або інших операцій, що генерують операційні ризики за дорученням керівництва Відділу.
Надаю роз’яснення та вказівки регіональним управлінням та підрозділам центрального апарату банку щодо застосування політик управління операційними ризиками та інших внутрішніх нормативних актів з питань, які відносяться до компетенції Відділу.
Встановлюю необхідні взаємовідносин з іншими підрозділами Банку для вирішення питань, віднесених до компетенції Відділу за дорученням керівництва Управління.
Приймаю участь у забезпеченні режиму секретності роботи Відділу, а також збереження банківської та комерційної таємниці.
Надаю відповіді на листи та звернення структурних підрозділів Банку, а також організацій, установ та громадян з питань, що відносяться до компетенції Відділу за дорученням керівництва Відділу.
Приймаю участь у проведенні навчальних семінарів, які проводяться центром підготовки спеціалістів Банку з питань, що відносяться до компетенції Відділу.

Менеджер з продажу обладнання та спецтехніки

з 12.2017 по 04.2019 (1 рік 4 місяці)
ТОВ "УЛФ-ФИНАНС", Київ (Лізинг)

oРозширення наявної бази поставщиків обладнання по напрямках с/г техніка, будівельно-дорожна техніка, спецтехніка, обладнання по наступних сегментах: медичне, деревопереробне, металопереробне, сушильні камери, залізнодорожні вагони, кар’єрне обладнання (дробилки), водний транспорт (катери, яхти), повітряний транспорт (літаки, вертольоти), обладнання для прання, кухонне обладнання, обладнання для СТО. Отримав грандіозний досвід в даних напрямках та в сферах діяльності бізнесів клієнтів.
oПідтримка довготривалих відносин з потенційними клієнтами, здійснення холодних дзвінків по наявній базі клієнтів.
oПроведення презентацій, зустрічей з замовниками, обговорення вигідних умов по фінансуванні. Збір та перевірка пакету документів клієнта, економічний аналіз фінансової складової бізнесу. Проведення робіт безпосередньо на виробничі підприємства замовників для отримання детальної інформації, необхідної для розуміння сфери діяльності клієнта, фотофіксація фактів. Проведення переговорів з поставщиками. Розрахунок кошторисів, формування договорів та супутніх документів.
oОрганізація процесу відвантаження предметів лізингу з дотриманням термінів та інших умов договорів.
oПодальший супровід клієнтів до закінчення періоду дії фінансового лізингу.
oРозробка спільних з поставщиками програм для підвищення загальних тенденцій продаж і збільшення кількості залучених клієнтів.
oВ 05.2018 вперше в історії лізингових компаній організував відвантаження Комп’ютерного Томографу в медичний центр м. Маріуполь (що дало можливість жителям отримувати повний спектр послуг по обстеженні і лікуванні організму).

Спеціаліст Відділу оцінки кредитних ризиків Управління з ризиків Департаменту ризик-менеджменту

з 07.2016 по 09.2017 (1 рік 2 місяці)
ПАТ"Діамантбанк", Київ (Банк)

Робота та з представниками/ТОП-менеджерами юридичних осіб різних сфер діяльності, та форм власності: аграрний бізнес, зернотрейдери, виробники харчової та алкогольної продукції, газоторгові компанії, виробники кіно- та відеофільмів, телевізійних програм.
Аналіз консолідованої звітності. Оцінка та аналіз кредитних історій, наявності порушених карних справ, надходжень на поточні рахунки в інших банках, вивчення історії засновників та керівників підприємств. Розгляд повного техніко-економічного обгрунтування роботи підприємства від моменту заснування.
Прийняття рішення стосовно можливості та доцільності кредитування клієнтів під ліквідне забезпечення. Проведення оцінки об’єктів забезпечення. Обсяги сум кредитування коливались від 1 млн. до 150 млн. грн.
Перевірка та затвердження повного пакету документів, наданих юридичними особами для участі в тендерах.
Робота з фізичними особами - кредитування на споживчі потреби, авто кредитування, іпотечне кредитування. Перевірка фінансового стану позичальника, шляхи погашення заборгованості, наявність активів. Зміна кредитного ліміту в залежності від бажання позичальника та його фінансового стану. Суми кредитування коливались від 25 тис. грн. до 5 млн. грн.

Служба безопасности

з 08.2014 по 07.2016 (1 рік 11 місяців)
ПАТ"Діамантбанк, Київ (Банк)

Робота з камерами відео-нагляду: планування та схематичне їх розміщення, внутрішній контроль співробітників та клієнтів банку, виявлення та методи вирішення нестандартних ситуацій, контроль за дотриманням внутрішніх вимог банку, робота з банківським депозитарієм, виявлення та запобігання шахрайських дій.

Завідувач господарством; Помічник директора

з 04.2013 по 06.2014 (1 рік 2 місяці)
ДП"Віп-Інвест", Київ (Адвокатура)

Вирішення питання стосовно роботи підприємства з державними органами, закупка товарів необхідних для безперебійної роботі офісу. Також займався ремонтними роботами зовнішніх та внутрішніх фасадів офісу. Формування звітів до Київенерго, Водоканалу та розрахунок лімітів споживання води підприємством на рік.

Мастер Хімчистки Салону Автомобіля

з 02.2009 по 07.2013 (4 роки 5 місяців)
Clean Car, Київ (Мийка)

Мийка транспортних засобів апаратом високого тиску. Досяг вищого рівня в хімчистці салону автомобіля.Полірування зовнішнього шару лакофарбового покриття автомобіля пастами та твердим воском.Видалення з кузову автомобіля масляних та бітумних плям.Оновлення зовнішнього вигляду дисків автомобіля та хромових частин.


Освіта

Университет Економіки та Права"КРОК"

Економика підприємства, Київ
Вища, з 09.2004 по 02.2010 (5 років 5 місяців)

Магістр Економіка Підприємства "Банківська справа"


Професійні та інші навички

  • Навички роботи з комп’ютером
    Впевненний користувач ПК Word,Excel,Internet.
    Робота з програмами: Web Bank, Scrooge 3,Fin server, IS-Card, АБС Б2, Siebel, Lotus.
  • Водіння автомобіля (6 років досвіду)
    Середній, використовую в даний час.

Знання мов

Англійська — середній


Додаткова інформація

робота з клієнтами, самостійна робота, робота в команді, аналітичні здібності, системне мислення, виконавча дисципліна, висока працездатність, відповідальний, тактовний, комунікабельний, цілеспрямований, швидко освоюю нову інформацію.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: