Резюме від 6 листопада 2018 PRO

Тютюнник Вячеслав Васильович

Аудитор (AML, комплаєнс, фін. моніторинг), аналітик, керівник, заст. керівника, 32 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
37 років
Місто:
Полтава
Готовий до переїзду в:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Член Правління, керівник служби фінансового моніторингу, заступник начальника служби, провідний економіст

з 02.2016 по нині (2 роки 9 місяців)
АТ "Полтава-банк", Полтава (комерційний банк)

Керівник (з лютого 2018 року) служби фінансового моніторингу, член Правління банку за посадою: контроль ефективності роботи, постійне удосконалення та актуалізація системи фінансового моніторингу в банку;
аналіз та оцінка репутації клієнтів; виявлення неправомірних схем ухилення від сплати податків; запобігання виведенню готівкових коштів; запобігання та зупинення шахрайських дій; оцінка та контроль ризиків використання послуг банку для легалізації коштів, набутих злочинним шляхом тощо;
складання та контроль за поданням звітності НБУ ( файли D0, 2B, 2F, 2H, 2K).
Ділова репутація та професійна придатність підтверджена Національним банком України; кандидатура на займану посаду (член Правління; відповідальний працівник банку за проведення фінансового моніторингу) погоджена відповідно до вимог чинного законодаства Комітетом з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем Національного банку України.

Головний економіст

з 04.2015 по 11.2015 (7 місяців)
Національний банк України, Департамент інспекційних перевірок, Київ (Аналіз діяльності банківських установ (аудит) з широкого кола питань)

Приймав участь у проведенні діагностичного обстеження 3-х з 10 найбільших банків країни в рамках виконання нової Програми кредитування МВФ. Зокрема, здійснював перевірки достовірності оцінки якості активів банків, достатності сформованих резервів та визначення реальної балансової вартості активів; проводив стрес-тестування банків з метою визначення додаткової необхідності в капіталі. Крім того, приймав участь у проведенні перевірок інших банків з питань: оцінки якості активів та достатності резервів; аналіз ліквідності; аналіз складових капіталу тощо.

Заступник начальника відділу, головний економіст, провідний економіст, економіст 1 категорії

з 02.2004 по 04.2015 (11 років 2 місяці)
Національний банк України, Полтава (Аналіз діяльності банківських установ (аудит) з широкого кола питань)

З лютого 2004 по квітень 2015 - Управління Національного банку України в Полтавській області, остання посада - заступник начальника відділу банківського нагляду.
Функціональні обов'язки: виїзні інспекційні перевірки (в тому числі у якості керівника) банківських установ Полтавської області та банків-юридичних осіб, розташованих у інших регіонах країни (Київ, Харків, Одеса, Донецьк тощо). Безпосередньо досліджував наступні питання: оцінка діяльності банків за рейтинговою системою CAMELS, зокрема: якості усіх груп активів; достатності капіталу; якості надходжень; аналіз ліквідності; якість і достатність менеджменту; вплив валютних, ринкових та операційних ризиків на надходження та капітал; виконання банками функцій суб'єкта первинного фінансового моніторингу; оцінка систем управління інформаційною безпекою; касова дисципліна тощо.
В якості заступника начальника відділу банківського нагляду: приймав участь у складанні планів роботи відділу; здійснював контроль за проведенням інспекційних перевірок на усіх етапах, а саме організацію, проведення, узагальнення результатів; безпосередньо складав як тематичні довідки, так і узагальнюючі звіти про проведені перевірки; здійснював аналіз поточної звітності банківських установ і т.і.

Кредитний експерт

з 09.2003 по 02.2004 (5 місяців)
Полтавське ГРУ ПриватБанку, Полтава (Банківська діяльність)

Супроводження кредитних операцій корпоративних клієнтів, збір початкових даних для розрахунку резервів за кредитними операціями тощо.


Освіта

Полтавський університет споживчої кооперації України

Фінансів та аудиту, Полтава
Вища, з 09.1998 по 06.2003 (4 роки 9 місяців)

Спеціальність "Фінанси", кваліфікація економіста-фінансиста.


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Досвідчений користувач ПК: здатен структурувати і упорядкувати значні обсяги інформації, а також формувати вичерпні звіти, використовуючи стандартний пакет програм MS Office.
Знайомий з принципами роботи програмних комплексів: ISAOD, PROFIX, АБС Б2, SR-Bank, 4k-bank та ін.


Додаткова інформація

Отримані під час роботи в Національному банку України і комерційних банках досвід та знання можу ефективно використати на посадах спеціаліста або керівника внутрішнього аудиту, підрозділів бек-офісу, аналізу та оцінки ризиків, комплаєнс-контролю, внутрішньої безпеки тощо. Крім того, навички з оцінки професійних здібностей та потенціалу персоналу комерційних банків, отримані в ході виконання завдань, направлених на аналіз ефективності менеджменту (під час роботи в НБУ), також можуть бути використанні для роботи у підрозділах HR (підбір та управління персоналом).


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: