Резюме от 17 октября 2018 PRO

Романов Олександр Николаевич

Топ-менеджер, 15 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
29 лет
Город:
Луцк

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Спеціаліст зі збуту

с 08.2015 по наст. время (3 года 2 месяца)
Пак-Трейд, Луцк (Пакувальні матеріали та складська техніка)

Спеціаліст зі збуту - Розвиток новоствореного філіалу в м Луцьк. Забезпечення реалізації товару,напрацювання клієнтської бази(відрядження по всій території України) контроль над поставками товару в сегменті ринку - пакувальні матеріали, складська і навантажувальна техніка та пакувальні машини. Контроль над дебіторською заборгованістю. Ведення переговорів з потенційними клієнтами,а саме з керівниками підприємств,власниками,головними інженерами. Проведення інструктажів і пусконаладки по роботі з пакувальними машинами,здійснення проведення навчання персоналу покупця,моніторинг фірм-конкурентів,які займаються збутом пакувальних матеріалі і пакувального обладнання. Реалізація і здача в оренду навантажувальної техніки. Відвідування міжнародних виставок ( Пак Експо, Агро Експо). Контроль і здійснення рекламного забезпечення і просування філіалу на БілБордах м Луцька, об’явах і інтернет -площадках. Контроль роботи на складі. Забезпечення повної присутності товару на складі, замовлення товару на склад, проведення ревізій, ротація асортименту. Забезпечення якісної логістики продавець-покупець. Підбір персоналу для охорони і складу,проведення інструктажів, перевірка персоналу. Ведення касового обліку, контроль обігу документації на філіалі. Виконання обов’язків керівника філії.

Спеціаліст зі збуту

с 05.2014 по 08.2015 (1 год 3 месяца)
ФОП Федорчук С.С, Луцк (Промислові товари та будівельні матеріали)

Менеджер з продажу- Забезпечення розвитку продажів будматеріалів, та госп-товарів на території Волинської області і м Луцька. Збільшення клієнтської бази, та збільшення обсягів реалізації товару, за допомогою введення нових позицій до діючого асортименту клієнта, та пошуку нових потенційних клієнтів, а в подальшому переведення їх в статус діючих. Контроль дебіторської заборгованості,контроль доставки товару зі складу до покупця. Прийом товару на склад,і заведення його до бази даних. Моніторинг ринку в сегменті будматеріалів. Пошук нових партнерів, поставщиків товару,забезпечення присутності повного асортименту різних груп товару на складі.

Агент торгівельний

с 01.2010 по 09.2012 (2 года 8 месяцев)
ПАТ Миронівські Хлібопродукти, Луцьк (торгівля продуктами харчування)

Менеджер з продажу/агент торгівельний –робота з мережами супермаркетів та ресторанів по м. Луцьку і Волинській обл. Досягнення присутності у всіх категоріях ТТ максимального асортименту в пріоритетних місцях,експозиції продукції (ТМ Наша Ряба, ФуаГра, Ангус, Легко, Дружба Народів, Європродукт, Бащинський). Проведення переговорів з торговими мережами і ключовими клієнтами про введення нових позиції, та розширення асортименту,долі полиці,забезпечення додаткового місця продажу в ТТ, ротації діючих позицій продуктів для унеможливлення виникнення застою і повернення тої чи іншої позиції, проведення акцій та дегустацій продукту, просування нових брендів на ввіреній території. Ведення звітності по присутності і продажам продукції в мережах,робота з документацією. Моніторинг і аналіз ринку збуту конкурентів. Проведення навчання торгової команди дистрибутора,проведення аналізу роботи торгових представників дистрибутора на їхньому маршруті,написання сторчеку. Робота з фірмовою мережею магазинів «Наша Ряба» (в підпорядкуванні штат продавців на фірмовій мережі) Навчання продавців ФТТ роботі з продуктом ТМ Наша Ряба,та ТМ Легко,допомога дистрибутору у навчанні нового персоналу і відкритті нових ФТТ. Оптова,і роздрібна торгівля продуктами харчування, пошук нових клієнтів.
Виконання планів продаж, ріст об’єму продажу,контроль дебіторської заборгованості. Мерчандайзинг в ТТ.


Образование

СНУ ім Лесі Українки

Географічний факультет. Геодезія та землеустрій, Луцк
Неоконченное высшее, с 09.2011 по 05.2016 (4 года 8 месяцев)

Навчання в СНУ Лесі Українки(Геодезія. Землевпорядкування) Заочна форма навчання. 5-й курс

ЛВПУ Будівництва та Архітектури

Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво, Луцк
Среднее специальное, с 09.2004 по 03.2009 (4 года 6 месяцев)

Отримання дипломів Кваліфікованого робітника і Молодшого спеціаліста по напрямку Образотворчого мистецтва. Приймання участі у виставках, проходження практики по мистецькому напрямку в Історико-культурному заповіднику "Старе Місто"


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Кваліфікований користувач : MS Office(Word, Excel) 1С
Навики роботи з Internet: (MS Explorer) і E:mail


Дополнительная информация

Цілеспрямований, напоегливий, комунікабельний, пунктуальний, врівноважений. Спеціаліст в сфері торгівлі. Маю досвід керування підлеглими. Швидко навчаюся, підлаштовуюся під умови компанії. Проявляю власну ініціативу, умію працювати над помилками, чути поради колег, зауваження керівництва. Умію правильно розприділяти робочий час, зважувати всі "за" і "проти". Є лояльним і рішучим.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: