Резюме від 6 листопада 2018

Буркевич Олександр Вилисович

Технік-будівельник

Повна зайнятість.

Вік:
52 роки
Місто:
Чернігів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Освіта

Киевский Национальный Университет имени Т.Шевченка

Географический физгеограф/геоеколог, Киев
Вища, з 09.1993 по 02.1997 (3 роки 5 місяців)


Додаткова освіта

Остерский строительний техникум (1981=1985)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Имею опыт работы с компютером


Додаткова інформація

РЕЗЮМЕ

Буркевич Олександр Вілісович

Народився 3 вересня 1966 року в м. Остер, Козелецького р-ну, Чернігівської області.
Мешкає за адресою: м. Чернігів, вул. Ак. Павлова б. 15 кв. 85, т.[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»).

Після закінчення Остерської середньої школи № 1 був зарахований студентом Остерського будівельного технікуму, який успішно закінчив 1985 році. В 1989 році вступив до Природничого факультету Ніжинського державного педагогічного інституту (НДПІ).
В 1993 році шляхом переводу до іншого навчального закладу став студентом географічного факультету Київського університету ім. Т. Шевченка, який закінчив в січні 1997 року з присвоєнням кваліфікації спеціаліста географа-геоеколога, викладача.
В жовтні 1993 року за направленням управління у справах молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації пройшов навчання за програмою «Школа молодих політиків України» в Українському науково-дослідному інституті проблем молоді.
Трудову діяльність розпочав ще будучи студентом Остерського будівельного технікуму під час виробничої практики в ПМК-24 м. Бровари. Після закінчення технікуму за направленням поїхав працювати до ПМК-133 треста «Кіровоградсільбуд», звідки був призваний до лав Радянської Армії.
Після служби в Радянській Армії працював обмірником в Ніжинському міжміському бюро технічної інвентаризації (1988 – 1989).
1994 році був зареєстрований як суб’єкт підприємницької діяльності в м. Ніжин.
В період з 1996 – 2005р. працював на керівних посадах в комерційних структурах.
З 2006 року був зарахований до штату управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради на посаду спеціаліста І-ої категорії інспекції державного архітектурно-будівельного контролю.
З березня 2008 року по червень 2008 року в результаті створення Інспекції держархбудконтролю, як органу центральної виконавчої влади працював на посаді головного державного інспектора.
З 2008 року по 2014 рік працював заступником начальника відділу Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках
Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: