Не знаете, как найти работу? С нашей суперинструкцией вы сможете все!

Резюме от 8 апреля 2018 PRO

Розбіцький Володимир Вацлавович

Начальник отдела продаж, 20 000 грн

Полная занятость.

Дата рождения:
30 января 1984 (34 года)
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Менеджер по кредитуванню та інвестивунню

с 04.2012 по наст. время (6 лет 3 месяца)
ГК DeVision, Киев (нерухомість та девелопмент)

Основні обов’язки:
Кредити/кредитні операції: підготовка пакету документів для отримання кредиту, розрахунок фінансових моделей для отримання кредитів/залучення інвесторів, супроводження кредитів, контроль за виконанням умов кредитних договорів, подання та розшифровка фінансової звітності, контроль за погашенням кредитної заборгованості, робота в 1С, робота з нотаріусами, робота з аудиторськими компаніями, робота з оціночними компаніями. Облігації - Підготовка та написання проспекту облігацій; координація з банком та юристами, щодо випуску облігацій та фінансування арени.
Відкриття рахунків: підготовка пакету документів та відкриття поточних/депозитних рахунків; підготовка пакету документів та відкриття рахунків в цінних паперах.
Еквайринг: моніторинг ринку банківських послуг; робота з POS-терміналами, організація встановлення/розміщення, за потреби навчання персоналу.
Страхування: проведення тендерів, щодо страхування рухомих/нерухомих об’єктів, страхування життя, відповідальності перед третіми особами; вичитка договорів страхування; комунікації з юридичним відділом, страховою компанією/страховим брокером та за потреби з Банком; комунікації з страховими компаніями та відповідальними співробітниками у випадку настання страхових випадків; контроль оплат за договором страхування.
Робота з програмами: 1С підприємство, Microsoft office; Почтові клієнти; Система автоматизації діловодства та електронного документообігу;

Регіональний менеджер

с 08.2009 по 04.2012 (2 года 8 месяцев)
Райффайзен банк аваль, Киев (Банки та банківська справа)

ПАТ „ Райффайзен Банк Аваль ”, Департамент мікробізнесу, Управління продажів мікробізнесу, відділ регіональних продажів мікробізнесу, регіональний менеджер. З 01.01.2012 року в ПАТ Райффазен банк Аваль була проведена реорганізація, в зв’язку з чим вище зазначена посада була змінена на «Регіональний менеджер з продажу продуктів малого та мікробізнесу» та відповідно до цього збільшено обсяг обов’язків.
Основні обов’язки – аналіз роботи ОД, підбір та погодження персоналу (керівного складу на ОД), навчання персоналу, організація семінарів, контроль за роботою ОД, визначення якості роботи співробітників, участь у впровадженні нових проектів (нова організаційна структура, планування робочого часу – збільшення продажів клієнтам мікробізнесу), сегментація клієнтів малого та мікробізнесу, визначення пріоритетних напрямків роботи, організація обслуговування клієнтів з урахуванням сегментації, моніторинг роботи ОД з виїздом на ОД та відділення, аналіз потреб клієнтів та розробка пропозицій по вдосконаленню діючих та впровадженню нових продуктів, організація перехресного продажу банківських продуктів клієнтам мікробізнесу. Аналіз фінансових документів СПД та ЮО та захист спірних кредитних заявок перед ризик-менеджером ЦО, підготовка даних по клієнтах мікробізнесу для участі у валютних аукціонах. Підготовка аналітичних матеріалів для керівництва Департаменту.


Образование

Житомирський державний технологічний університет

Факультет економіки та менеджменту, спеціальність – менеджмент організацій, Житомир

Высшее, с 09.2001 по 07.2006 (4 года 10 месяцев)

Диплом бакалавра, диплом спеціаліста


Дополнительная информация

Аналітичний склад розуму, роботоздатність, самоорганізованість, здатність до навчання, ціленаправленість, відповідальність, комунікабельність, пунктуальність, рішучість, об’єктивність, вимогливий до себе та до оточуючих мене людей, прагну до постійного росту та вдосконалення.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: