Резюме від 17 січня 2019 PRO

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/4198856/

Бухгалтер

Повна зайнятість, неповна зайнятість.

Місто:
Умань

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Бухгалтер

з 09.1998 по нині (20 років 4 місяці)
Виробництво

Кадровий облік,нарахування заробітної плати, складання і подання звітної документації в «Медок»,ведення розрахунків з підзвітними обсобами,ведення розрахунків з контрагентами,робота в клієнт-банку «Аваль»(платежі в національній та іноземній валюті,зарплатний проект в «Креді Агріколь Банку»,в клієнт-банку«Укрсіббанк»,ведення обліку ФОП 2 групи(нарахування з/п,подання звітності ,сплата податків та платежів в «Приватбанку»,ведення обліку палива(складання подорожніх листів,ТТН,списання палива),облік ТМЦ. Облік ПДВ.Досвід ведення обліку у програмі 1С-7.7.Вільний користувач Word,Excel.
Досвід роботи головним бухгалтером 10 років.


Освіта

Брянківський технолого-економічний технікум

Бухгалтерський облік,аудит та аналіз фінансової діяльності, Брянка
Середня спеціальна, з 09.1994 по 06.1996 (1 рік 9 місяців)


Додаткова інформація

На данний момент працюю бухгалтером. Є опит роботи головним бухгалтером. Цілеспрямована, наполеглива, відповідальна, не конфліктна, здатна до швидкого навчання, оперативність в работі гарантую.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: