Резюме від 15 серпня 2022 PRO

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/4414192/

Менеджер з продажу, оператор call-центру, лідогенератор, продавець, консультант, 15 000 грн

Зайнятість:
Повна зайнятість, неповна зайнятість.
Місто проживання:
Вінниця
Готовий працювати:
Вінниця, Дистанційно, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Харків

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Менеджер по продажам, оператор колл-центра

з 05.2016 по нині (6 років 5 місяців)
Call центр

Продажа по телефону услуг компании

Агент

з 05.2011 по 12.2011 (7 місяців)
Агент нерухомість, Винница (нерухомість)

обмін, купівля-продаж нерухомості


Освіта

Педуниверситет

Дошкольный, Винница
Вища, з 1993 по 1996 (2 роки 9 місяців)

Незаконченное


Додаткова освіта

Психология (с 2012, психологические тренинги)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Відмінне знання комп'ютера, офісні програми, висока швидкість набору, красива граматично правильна письмова і усна українська і російська мова. Також знання психології, вміння спілкуватися з кліентами, переконувати.


Знання мов

  • Російська — вільно
  • Українська — вільно
  • Англійська — середній

Додаткова інформація

Зараз шукаю лише віддалену роботу. Мої переваги - комунікабельність, грамотність, інтелектуальність, вміння знаходити спільну мову з клієнтами, працювати з людьми. Я приємний співрозмовник, привітна, маю приємний голос, грамотну мову і природний хист до спілкування допомагають мені викликати до себе прихильність людей, донести інформацію, переконати, і досягти бажаного результату у переговорах. Я володію хистом у спілкуванні, вмію ефективно пропонувати і як результат - продавати, застосовую на практиці знання, отримані на тренінгах з продажів та ефективного спілкування. Я доброзичлива, інтелектуальна, володію культурою спілкування, етикетом, письмовою і усною грамотною українською та російською мовами, спілкуюся з клієнтами з приємністю, вмію презентувати і переконувати, відношуся до роботи з відповідальністю, прагненням поліпшити, внести в робочий процес нові і ефективні ідеї, які просувають роботу або бізнес на якісно новий рівень. Маю досвід роботи в call-center в продажах, в сфері обслуговування, консультування, інформування, підключення послуг, обслуговування, технічної, інформаційної підтримки, холодні дзвінки, теплі дзвінки. Володію творчим потенціалом.


Інші резюме цього кандидата

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: