Резюме від 13 листопада 2018 PRO

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/4414192/

Менеджер по продажам, по работе с клиентами, 8 000 грн

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Місто:
Вінниця

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Менеджер по продажам, оператор колл-центра

з 05.2016 по нині (2 роки 6 місяців)
Call центр

Продажа по телефону услуг компании


Освіта

Педуниверситет

Дошкольный, Винница
Вища, з 09.1993 по 06.1996 (2 роки 9 місяців)

Незаконченное


Додаткова освіта

Психология (с 2012, психологические тренинги)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Відмінне знання комп'ютера, офісні програми, висока швидкість набору, красива граматично правильна письмова і усна українська і російська мова. Також знання психології, вміння спілкуватися з кліентами, переконувати.


Знання мов

  • Російська — вільно
  • Українська — вільно
  • Англійська — середній

Додаткова інформація

Доброзичлива, привітна, володію культурою спілкування, етикетом, красивою грамотною мовою, спілкуюся з задоволенням, вмію переконувати, підходжу до роботи з відповідальністю, прагненням поліпшити, внести в робочий процес нові й ефективні ідеї, які просувають роботу або бізнес на якісно новий рівень. Мої переваги - комунікабельність, вміння знаходити спільну мову з клієнтами, працювати з людьми, переконувати. Мій приємний голос, приємна усмішка, грамотно поставлена мова і природний дар допомагають мені викликати до себе прихильність людей, доносити інформацію і переконувати, а також застосовую на практиці знання, отримані на тренінгах по психології. Маю досвід роботи в продажах, в сфері обслуговування, інформування, підключення послуг, та інше. Володію великим творчим потенціалом, намагаюся принести максимальну користь і вигоду своєї компанії. Цікавлять різні сфери діяльності.
Проживаю в м.Вінниця, шукаю роботу у Києві і в Вінниці, як на повну зайнятість, так і дистанційно. Розгляну усі можливості, включаючи переїзд в Київ. Пишіть, буду рада Вашої пропозиції роботи!


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: