Резюме від 29 вересня 2020 PRO

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/4414192/

Оператор call-центру, менеджер з продажу, інтернет-магазину, консультант, 8 000 грн

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Місто:
Вінниця
Готовий до переїзду в:
Київ

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Менеджер по продажам, оператор колл-центра

з 05.2016 по нині (4 роки 5 місяців)
Call центр

Продажа по телефону услуг компании

Агент

з 05.2011 по 12.2011 (7 місяців)
Агент нерухомість, Винница (нерухомість)

обмін, купівля-продаж нерухомості


Освіта

Педуниверситет

Дошкольный, Винница
Вища, з 09.1993 по 06.1996 (2 роки 9 місяців)

Незаконченное


Додаткова освіта

Психология (с 2012, психологические тренинги)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Відмінне знання комп'ютера, офісні програми, висока швидкість набору, красива граматично правильна письмова і усна українська і російська мова. Також знання психології, вміння спілкуватися з кліентами, переконувати.


Знання мов

  • Російська — вільно
  • Українська — вільно
  • Англійська — середній

Додаткова інформація

Мої переваги - комунікабельність, вміння знаходити спільну мову з клієнтами, працювати з людьми, приємний співрозмовник. Я привітна, приємна у спілкуванні, маю приємний голос, грамотно поставлену мову і природний хист до спілкування допомагають мені викликати до себе прихильність людей, донести інформацію, переконати, і досягти бажаного результату у переговорах. Я застосовую на практиці знання, отримані на тренінгах з продажів та ефективного спілкування. Я доброзичлива, інтелектуальна, володію культурою спілкування, етикетом, письмовою і усною грамотною мовою, українською і русским (русский язык тоже родной), спілкуюся з клієнтами з задоволенням, вмію переконувати, відношуся до роботи з відповідальністю, прагненням поліпшити, внести в робочий процес нові і ефективні ідеї, які просувають роботу або бізнес на якісно новий рівень. Маю досвід роботи в продажах, в сфері обслуговування, холодні дзвінки, теплі дзвінки, інформування, підключення послуг, обслуговування, інформаційної підтримки, також деякий час займалась діяльністю в нерухомості. Володію творчим потенціалом, намагаюся принести максимальну користь і вигоду своєї компанії.
Я російськомовна і українськомовна, публікую це резюме українською (в мене грамотна українська мова, а также у меня есть резюме на русском, у меня очень хороший грамотный русский язык, приятный голос). Я середнього віку, веду активний спосіб життя, знаходжуся у прекрасній фізичній формі, гарно виглядаю. Шукаю роботу на повну зайнятість, або дистанційно.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: