Резюме від 31 травня 2024 PRO

Вячеслав

Мережевий інженер, NOC, спеціаліст з ІТ-підтримки, системний адміністратор

Зайнятість:
Повна зайнятість.
Вік:
57 років
Місто проживання:
Київ
Готовий працювати:
Дистанційно, Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон , ел. пошту та адресу.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Інженер моніторингу (NOC) відділу технічного моніторингу.

з 06.2019 по 06.2022 (3 роки)
1+1 Медіа Продакшн, Київ (ЗМІ, медіа)

Інженер моніторингу (NOC) відділу технічного моніторингу.
Технічний контроль якісних показників телевізійних сигналів каналів медіагрупи та каналів партнерів у різних технологіях поширення (OTT Київ Стар ТБ, SDI, супутник, цифрове наземне телебачення Т2, кабельні мережі цифра/аналог, IPTV) та діагностика інцидентів. Моніторинг працездатності системи та компонентів ОТТ Київстар ТБ платформи на базі Zabbix 6.0, Cacti 1.2 та відображення у Grafana Dashboart. Контроль OTT Network, Vod Transcoder, CDN, NMX, Media Grid, UDP multicast. Для моніторингу якісних показників телевізійних сигналів каналів медіагрупи та каналів партнерів (SDI, супутник, цифрове наземне телебачення Т2, кабельні мережі цифра/аналог, IPTV) використовували системи моніторингу Qligent, Astra, Elecard Boro. Контроль якості відео та звуку, аналіз транспортних потоків згідно TR101290. Оперативне повідомлення керівників технічних підрозділів та керівників департаментів про виникнення аварійної ситуації, фіксацію технічних порушень у Service Desk.
Оперативне вирішення питань поширення каналів групи у разі виникнення аварійних ситуацій, взаємодія з технічними підрозділами компанії та зовнішніми контрагентами. Підготовка, оформлення схем, алгоритмів Visio, формування звітів Excel.

Network Support Specialist

з 03.2012 по 07.2019 (7 років 4 місяці)
"Global Technology Services, IBM Ukraine LLC "IT Innovations Ukraine", Kiev (IT)

Міжнародна ІТ-компанія. Працював у проекті аутсорсингу з одним із провідних банків України. Забезпечення повної підтримки ІТ-інфраструктури. Супровід та обробка аварійних заявок у Helpdesk, ServiceDesk, DeskSide Support, Maximo (Service Requests & Incidents). До моїх обов'язків входить Сервісне обслуговування мережної інфраструктури, технічна підтримка та консультації користувачів.
Веде систему CAR - інструмент сховища артефактів елементів конфігурації CAR (Configuration Item Artifact Repository).
NSD Baseline Consumption Report, Device Inventory File - ведення інвентарного обліку всього устаткування, що обслуговується (активація, деактивація і т.д.), щомісячна звітність за результатами роботи, супровід документообігу. Ведення електронних журналів, складання актів та іншої документації щодо систем ІТ-інфраструктури відповідно до вимог чинних правил, норм та регламентуючих документів. Документування мережевої топології та змін, що вносяться до неї, активація конфігураційних заявок на мережі. Підготовка щомісячних звітів для різних типів змін показників мережі (як нова установка або видалення, зміна ширини каналу, зміни кількості активних портів у ЦОД (збільшення/зниження/зупинення/припинення), активація клієнтів, проведення регламентних робіт на мережі (оновлення ПЗ, планова заміна) обладнання та ін.).
Підтримка та моніторинг корпоративної мережі передачі даних між віддаленими підрозділами банку (понад 170 відділень). Використання засобів моніторингу на основі Cacti, Nagios.
Maximo (2 лінія звернень (Service Requests & Incidents)).
Моніторинг інфраструктури (сервера, мережа, операційні системи, телефонія, моніторинг, підтримка програм, користувачів);
-діагностика та вирішення апаратних проблем ПК та ноутбуків;
-Технічна підтримка та консультації користувачів;
-Встановлення та налаштування комунікаційного обладнання та каналів зв'язку в офісах Банку;
- розподіл мережевих ресурсів (IP-адрес, VLANs, портів тощо)
- Оптимізація та планування завантаження каналів.
- ремонтно-відновлювальні роботи з активного обладнання;
- проведення регламентних та профілактичних робіт з активним обладнанням;
- запуск нових відділень Банку;
- Пошук та усунення несправностей мережі;
- Організація резервних каналів.
- Огляд режиму роботи та характеру змін мережевого трафіку.
- Взаємодія з операторами зв'язку, щодо організації каналів, конфігурації, Troubleshooting.
- документування мережевої структури, створення інструкцій, регламентів, процедур.
- Супровід та прийом робіт, що проводяться підрядними організаціями.
- Прокладання ліній СКС.
- Облік даних у кабельному журналі.
- Монтаж демонтаж обладнання.
- Складання стійок, закріплення кабельних органайзерів та супутніх аксесуарів.
- Заміна дисків у мережевих сховищах.
- збору статистики (трафіку);

Освіта

НТУУ "КПИ"

Кафедра виробництва приладів (ВП), Приладобудівний факультет, Київ
Незакінчена вища, з 1994 по 1997 (3 роки)

КФИПК

Прикладне програмування, Київ
Вища, з 1987 по 1988 (1 рік)

КТРадіоапаратобудування

РАС, Київ
Середня спеціальна, з 1984 по 1989 (5 років)

Додаткова освіта та сертифікати

Interconnecting Cisco Network Devices Part 1 (ICND1)

2013 1 неделя

Interconnecting Cisco Network Devices Part 2 (ICND2)

2015 1 неделя

Implementing Cisco IP Switched Networks (SWITCH)

2018 1 неделя

Implementing Cisco CCNA Routing and Switching

2019 1 неделя

Знання і навички

VLAN Користувач Ubuntu IP (Internet Protocol) DHCP Адміністрування Windows Server TCP/IP Налаштування VPN Zabbix Cisco Відеомонтаж

Знання мов

Англійська — середній

Додаткова інформація

Інші навички.
Створення відеороликів різних жанрів та форматів. Відеомонтаж, створення навчальних відеороликів для компанії, новини компанії, корпоративні та навчальні фільми, тренінги, відеофільми для навчання співробітників, відеопрезентації, прес-конференції, навчальні відеоролики роботи з новим обладнанням та програмним забезпеченням. Всі види фотографування, рекламна, предметна зйомка, ретуш фотографій, розробка макетів візиток, рекламної продукції. Заставні роботи, монтаж роликів для соцмереж, 2D та 3D анімація. Робота з VR: додавання 3D моделей персонажів та плашок у відео. Вибір музики. Досвід нелінійного монтажу: кліпи, сюжетні ролики для банківського бізнесу.
Професійна робота MS Visio – створення схематичних рішень, мережевих топологій, планові проекти та схеми, плани будівель та приміщень, внутрішнє планування відділень банку та дизайн. Розробка схем та діаграм.
Маю пакет програм Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro, Adobe Audition cc, Pinnacle Studio, Vegas.
Робота з графікою, фотографія, фотомонтаж, обробка зображень, створення веб-макетів, веб-дизайн, буклетів, логотипів, банерів, поліграфічна продукція, анімація, 3D-графіка, V-Ray.
Маю пакет програм Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Cinema 4D, QuarkXPress, CorelDRAW
Кваліфікований та цілеспрямований ІТ-фахівець з багаторічним досвідом роботи із застосування апаратного та програмного забезпечення для впровадження корпоративних мережевих рішень на базі обладнання Cisco. Встановлення, налаштування, підтримка та адміністрування мережі рівня банківських структур, підприємств, офісних установ.
Обслуговування, діагностика, модернізація, блоковий ремонт, підтримка банківських та офісних пристроїв: ПК, ноутбуків, копіювально-розмножувальної техніки, факси, модеми, комп'ютери, сканери, принтери, АТС, пост терміналів, банкоматів (NCR, Diebold, WinCor) тощо. п.

Знання з функцій інженерної інфраструктури ЦОД.
Знання структури, розуміння принципів роботи, розгортання систем віртуалізації VMware, Hyper-V.
Базові знання структури, розуміння принципів роботи серверної інфраструктури Windows Server 2012/2016, Microsoft SQL Server, MS Exchange Server.
Active Directory (користувачі, групи, права доступу)
Навички роботи у 1С Підприємство 8.х (базовий рівень, не програмування).
Закінчені курси Microsoft без сертифікації. (У зв'язку із закриттям проекту великого практичного досвіду немає в налаштуванні та адмініструванні).
Великий досвід підтримки робочих місць. Інсталяція, адміністрування Windows XP, 7.10 знання Linux Ubuntu (установка, конфігурація). Встановлює базові офісні пакети (MS Office, Lotus Notes), антивірусне програмне забезпечення, банківські прикладні програми, тестування та відновлення роботи ПК користувачів.
Знання принципів роботи, налаштування та адміністрування системи відеоспостереження.
Налаштування та адміністрування системи контролю доступу.

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: