• PRO

Александра

Кухар, 100 000 грн

Вид зайнятості:
повна
Вік:
52 роки
Місто проживання:
Київ
Готовий працювати:
Інші країни

Контактна інформація

Шукач вказав телефон , ел. пошту та адресу.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Шеф кухар

з 09.2023 по 02.2024 (5 місяців)
персональним кухарем, Відень (Приватні особи)

Працювала в сім"ї біля Відня,сім"я складалась із 4х людей,але зазвичай багато гостей приїжджає. В мої обов"язки входило: Приготування сніданку,обіда і вечері. Зазвичай для дітей окремо. Також,вегетаріанське меню,дієтичне переважно.

Сушеф

з 03.2023 по 09.2023 (6 місяців)
Tarantino Family, Відень (Готельно-ресторанний бізнес)

Розробка і оформлення меню. Організація роботи кухарів. Контроль санітарних норм. Розробка калькуляційних карт і впровадження в роботу. Підбір і навчання персоналу. Приймання і замовлення товару для роботи. Переобліки.

Кухар Кондитер

з 01.2019 по 01.2021 (2 роки)
Китайские ресторани, Германия,Гамбург (Готельно-ресторанний бізнес)

Працювала загалом на всіх процессах.

Сушеф

з 05.2017 по 09.2019 (2 роки 4 місяці)
Тель-Авив и центр, Тель -Авив (Готельно-ресторанний бізнес)

За цей період досягла цю посаду зі звичайного кухаря. В обов"язки входило розробка меню та калькуляційних карт. Приготування всіх страв в мню. Контроль роботи кухарів.

Кухар в сім"ї

з 01.2013 по 04.2016 (3 роки 3 місяці)
Сім"я, Київ (Готельно-ресторанний бізнес)

Разработка меню для всіх членов семьи . Детское меню, диетическое меню, малоколорийное меню. Составление списка продуктов и закупка. Приготовление и подача блюд.

Освіта

Полтавський НПУ ім.Короленко

Педагог, Полтава
Вища, з 1991 по 1995 (4 роки)

Додаткова освіта та сертифікати

Cooking hub

2021 3 мес

Знання і навички

  • Зосередженість
  • Комунікабельність
  • Уважність
  • Здатність до навчання
  • Приготування гарячих страв
  • Приготування холодних страв
  • Українська кухня
  • Приготування страв
  • Європейська кухня
  • Італійська кухня
  • Готування на мангалі
  • Готування суші
  • Випікання
  • Розробка меню
  • Складання технологічних карт
  • Знання ДСанПіН
  • Неконфліктність
  • Готування фаст-фуду

Знання мов

  • Англійська — середній
  • Німецька — початковий

Додаткова інформація

Працювала багато часу у ресторанах. Як на посаді директора,так і на посаді кухаря і Шеф Кухаря. В роботі своїй впевненна,не боюсь чогось нового. Легко виконую свою роботу. Люблю навчатись новому. Останнім часом багато працювала у сім"ях(але рекомендаціі від них можу давати лише за узгодженням і по запиту,немає з цим проблем,так як це сім"ї віп персон,розголосу не підлягают). Люблю свою справу і працюю залюбки завжди. Зараз знаходжусь у Відні і роботу шукаю саме тут. Блу карта є. Це далеко не всі роботи на яких я працювала,на співбесіді з задоволенням відповім. У вільний час займаюсь спортом.

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: