Резюме від 3 березня 2021

Бачурін Павло

Менеджер проектів ЗЕД (розвиток продажу та інновацій в Китаї)

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
52 роки
Місто:
Дніпро
Готовий до переїзду в:
Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Луцьк, Львів, Одеса, Тернопіль, Харків, Хмельницький

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та Facebook.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Щодо концепції: згідно з законодавством КНР, іноземний виробник, котрий виробляє свою продукцію в Китаї має право реалізовувати вироблену продукцію на локальному ринку.

Концепція даного проекту будується на двох напрямках:
1е – виробництво продукту власного бренда в Китаї через виробничий аутсорсинг (OEM/ODM) у місцевих виробників ні відкриваючи свого власного виробництва чи відкриваючи, і саме через власне міні-виробництво. Реєстрація торговельної марки і компанії.
2е – розвиток продажу продукту на ринку через локальні канали збуту разом з китайськими продуктами. Якщо резюмувати через простий приклад, то потенційно «українські вареники», котрі були б зліплювані в Китаї із китайських інгредієнтів за власної торговельної марки здобуватимуть легальну й потенційну можливість для дистрибуції на локальному ринку. Практично, це технологічне інвестування в смак вареників через виробничий аутсорсинг (OEM/ODM) для входу на китайський ринок.

Про себе:
• 52 роки, одружений
• м/п: м. Дніпро, Україна - Китай, провінція Сичуань, м.Ченгду
• знання мов: АНГЛІЙСЬКА і КИТАЙСЬКА (вільне володіння, розмовна, ділове листування), вивчаю АРАБСЬКУ, повторюю УКРАЇНСЬКУ).
• Китайські права водія категорії "C1D"

Освіта: Дніпропетровський Хіміко-технологічний Університет (www.udhtu.edu.ua). Sichuan University, 海外教育学院-汉语言 (www.scu.edu.cn).
Професіональний досвід та навики (коротко):

Березень 2010 – дотепер:
Керівник представництва AnDeWo HK Limited (Китай, Сичуань, м.Ченгду). Управління постачаннями (різні групи товарів, напівфабрикатів і сировин) із Китаю, Кореї й Турції;

Розроблення та застосовування для управління постачаннями - ІІС (Інтерактивна Імпортна Система) – концепції управління імпортними закупівлями і закупівельним маркетингом. ІІС – технологія закупівель, інструменті котрої дозволяють отримати маркетингові дані для прийняття рішення щодо правильного вибору постачальника та оцінки продукту для здійснення закупівлі у потрібному напрямку, також далі керувати процесом за допомогою ІІС інструментів.

Серпень 2017 – дотепер (факультативно-творчий проєкт):
Керівник International Investing Launchpad Platform, Sichuan SINO-IEDA Intelligent Manufacturing Co., Ltd., місто Ченгду, провінція Сичуань, Китай.

Український Інвестиційний Майданчик, створений на базі китайських інвестиційних компаній і міжнародних бізнес інкубаторів в місті Ченгду (столиця провінції Сичуань), Китай з метою презентаціі китайським й міжнародним інвесторам українські проєкти та брєнди для інвестицій, їх подальшого розвитку як на локальному ринку, так і закордонных, та в Україні. Запуск пільгового українського виробничого парку українських брєндів для експортного освоєння китайського ринка й приваблення інвестицій для розвитку експортних виробників в Україні.
Про компанію: www.infinity-equity.com

Січень 2009 - Квітень 2010:
Key Account Manager / Маркетинг і продаж ІТ-продукту на локальному ринку Китаю, APONDOS Corp. (СП Німеччина / Велика Британія) - філіал компаніі в Китаї, Сичуань, м.Ченгду.

Системні маркетингові досліджування китайського ринку для розвитку продажів продукту компанії. Розробка маркетингової стратегії для просування продукту на ринку Китаю. Про компанію: www.apondos.net

Березень 2007 - Січень 2009:
Директор представництва Арт Метал Фурнітура ТМ (Україна) в Китаї, м.Гуанчжоу. Проєктний Менеджер ЗЕД, Art Metal Furniture Asia Limited – (САР Гонконг).

Управління постачаннями. Створення системи поетапної інспекції продукту на стадіях виробницта для поліпшення якості за оптимальну собівартість.
Упорядження альтернативної системи оптових продажів для клієнтів в країнах СНД, Середної Азії і Европи через аутсорсінгові моделі виробництва безпосердньо із Китаю.
Про компанію: www.amf.com.ua

Жовтень 2005 - Лютий 2007:
Проєктний Менеджер відділу ЗЕД, “Арт Продьюс Групп” (Дніпро, Україна)

(1) Sales-Маркетинг зарубіжних ринків - Західної й Східної Европи, Північної Америки і Близького Сходу.
(2) Імпортний маркетинг, з подальшою оптимізацією закупівель із Азії (КНР, Малайзія, Тайвань, Індонезія).
Про компанію: www.apg.com.ua

Від 1998 до 2005: Менеджер ЗЕД, імпортні закупівлі сировини й готової продукції. Праця в компаніях: Українсько-канадське ООО з іноземними інвестиціями "ЮМК", ООО Віват Україга, ООО НВП “Метал”, ООО «ІнТЕК» та інші.


• Прикладні навики та комп'ютерна грамотність (досвідчений користувач);
• Е-маркетинг і дослідження, створення бази компаній з урахуванням принципу персоніфікації CRM;
• Windows & Mac OS X (Apple),MS Office (Excel, Word, Access….).

Захоплення /Хобі:
• Дайвінг (Rescue Diver, PADI сертифікат), плавання, сквош, гольф, спортзал.
• Подорожі, читання філософської та історичної літератури.

Контактна інформація:
Павло Бачурін
E-mail: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: