Резюме від 15 лютого 2020

Абрамович Аліна Вікторівна

Юрист

Повна зайнятість.

Вік:
24 роки
Місто:
Вінниця

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Освіта

Технологічно- промисловий коледж

Правознавство, Вінниця
Незакінчена вища, з 09.2011 по 06.2015 (3 роки 9 місяців)

Отримала диплом молодшого спеціаліста, за спеціальністю «Правознавство». Під час виробничо-навчальної практики успішно пройшла практику у Вінницькому Апеляційно-адміністративному суді.


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Володію комп’ютером, володіння оргтехнікою: факс, принтер, сканер, умію працювати в команді, грамотна письмова і усна мова. Також улюблена цитата Марка Туллия Цицерона « Обязанность юриста - просвещать собственный народ.»


Знання мов

  • Українська — вільно
  • Російська — вільно
  • Німецька — середній

Додаткова інформація

Вересень 2015- червень 2017р., навчалась « Тернопільській академії народного господарства» де отримала диплом за фахом«Правознавство». Коли відбувалась реорганізація міліції на поліцію, проходила конкурс в місті Києві на патрульну поліцію, успішно здала тести на знання законодавства України, та знання логіки. Основна ціль: працювати відповідно до свого профілю та юридичного фаху, в державній структурі, отримувати задоволення від роботи та реалізувати свій професійний та власний потенціал. Особисті якості: Щира, амбіційна, вмію доводити розпочату справу до кінця, несу відповідальність за кінцевий результат, легко находжу спільну мову з людьми, цікавлюсь законодавством України, неухильно дотримуюсь основного Закону України, який має найвищу юридичну силу, тобто Конституція України.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: