Резюме від 2 серпня 2020 PRO

Нетепчук Лариса Александровна

Регіональний менеджер, КАМ по роботі з ключовими клієнтами

Повна зайнятість.

Вік:
48 років
Місто:
Луцьк

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Регіональний менеджер Волинська,Рівненська та Львівська обл.

з 08.2016 по 01.2020 (3 роки 5 місяців)
Невідома, Луцк (RX напрямок уро-гінекологічний та гастро-терапевтичний профіль)

Пошук та навчання нових МП.Навчання ,розвиток та мотивація всіх медичних представників.В команді 9 МП.Забезпечення та реалізація маркетингової стратегії компанії шляхом організації ефективної роботи кожного медичного представника індивідуально та команди в цілому ( управління,планування,постановка задач, контроль роботи,коучинг,наставничество,оцінка результатів,мотивація команди). Ведення переговорів з ключовими клієнтами( лікарями ЛПУ,менеджерами аптечних сіток,дистриб’юторами,обласними спеціалістами , ОЛ лідерами).Встановлення та підтримка лояльних відносин з клієнтами на довготривалий період.Моніторинг та аналіз фармацевтичного ринку.Управління продажами на території ( планування,аналіз продаж,збільшення клієнтської бази ).Ведення звітності.Організація та участь в конференціях,семінарах,круглих столах.

Медичний представник RX напрямок уро-гінекологічний,гастро-терапевтичний напрямок

з 12.2007 по 08.2016 (8 років 8 місяців)
Невідома, м.Луцьк (Фармація)

Візити до лікарів та в аптеки. Вміння працювати за SMART,SPINтехнологією продаж.Контроль продаж препаратів в аптеках та призначення лікарями.Проведення презентацій,круглих столів,участь та організація конференцій .Розширення клієнтської бази,залучення нових клієнтів. Планування та аналіз ринку.Участь у тренінгах, онлайнвебінарах. Виконання плану продаж.Аналіз ринку та конкурентів.
Успішне виведення на ринок 12 нових препаратів.Збільшення продаж на 200% в Рівненські та Волинській обл. Постійний переможець в номінації - найкращий представник року, та МП прорив року.Постійне виконання плану 100%-120%.Форманняклієнської бази в Рівненській та Волинській обл.Завдякі комунікабельності встановлені довготривалі лояльні відносини з лікарями ,менеджерами аптечних мереж.


Освіта

Ківерцівське медичне училище

Сестра медична, Луцк
Середня спеціальна, з 09.1987 по 08.1990 (2 роки 11 місяців)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Досвідчений користувач ПК.


Знання мов

Російська — вільно


Додаткова інформація

Цілеспрямована, відповідальна, аналітичний склад розуму,комунікабельна,наполеглива, стресостійка ,чесна, трудолюбива ,активна життєва позиція ,позитивна ,вміння досягати поставленої цілі.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: